На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»

Переслідуючи вогонь
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Поширити в соціальних мережах:

До дня пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС…

26 квітня, о 21:30, на каналі 2+2 відбудеться прем’єра чотирисерійної детективної драми «Переслідуючи вогонь» про розслідування загадкових підпалів у зоні відчуження. 

«Переслідуючи вогонь» — гостросюжетний міні-серіал, події якого розгортаються навколо підпалів лісу у Чорнобильській зоні. Серія пожеж поблизу атомної станції загрожує стати для країни страшною катастрофою та зруйнувати життя тисяч людей. Спіймати небезпечного палія і попередити трагедію повинен голова підрозділу ДСНС, досвідчений та рішучий пожежник Андрій Троян. Але розслідування злочину стає для головного героя справжнім випробуванням — йому доведеться пережити втрату близької людини, ув’язнення та розкрити чимало таємниць, частиною яких виявляється він сам.

«Серіал було знято до повномасштабного вторгнення рф в Україну, проте зараз він не втратив своєї актуальності. Коли російські загарбники бездумно та зухвало поводили себе на ЧАЕС, рили окопи в "рудому лісі”, дістаючи на поверхню поховані залишки зараженої деревини, яка й досі випромінює дуже велику кількість радіації, ми маємо нагадати собі та оточуючим про небезпеку, яку несе в собі чорнобильська зона, - коментує продюсер серіалу Олеся Пазенко. - Чорнобильська катастрофа - це не лише екологічна трагедія світового масштабу, це історія, яка не має крапки…»   

Зйомки серіалу проходили восени 2021 року на декількох локаціях у Києві та області, а також на пожежному полігоні Державної служби України з надзвичайних ситуацій. «Переслідуючи вогонь» знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

«В основі серіалу реальна історія пожежного, ліквідатора на Чорнобильській АЕС, який вважав, що перетворивши Чорнобиль у туристичний атракціон, люди забули про грізне попередження, яким була для нас катастрофа 1986 року», — коментує автор сценарію та креативний продюсер серіалу Лариса Марцева.

Головні ролі виконали: Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Олександр Печериця, Михайло Кришталь, Євген Рачок, Мирослав Павліченко, Євген Ламах та інші.

Режисер: Тарас Ткаченко. Автор сценарію — Лариса Марцева. Продюсери: Сергій Кизима, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Тетяна Шуліка та інші.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»
Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»

Нещодавно вчені реконструювали череп і зробили сенсаційну заяву…

Історії маленьких українців, які змінюють Україну та світ – у новому випуску «Загубленого світу»
Поєднував птахів і рептилій: вчені дослідили унікальні скам'янілості динозавра зі «скляною» шкірою
Читати більше