Переслідуючи вогонь + серіал + дивитися на телеканалі 2+2/ про проєкт читай на 2plus2.ua Переслідуючи вогонь + серіал + дивитися на телеканалі 2+2/ про проєкт читай на 2plus2.ua
)
Переслідуючи вогонь
Переслідуючи вогонь

«Переслідуючи вогонь» — гостросюжетний міні-серіал, події якого розгортаються навколо підпалів лісу у Чорнобильській зоні. Серія пожеж поблизу атомної станції загрожує стати для країни страшною катастрофою та зруйнувати життя тисяч людей. Впіймати небезпечного палія і попередити трагедію повинен голова підрозділу ДСНС, досвідчений та рішучий пожежник Андрій Троян. Але розслідування злочину стає для головного героя справжнім випробуванням — йому доведеться пережити втрату близької людини, ув’язнення та розкрити чимало таємниць, частиною яких виявиться він сам.

Зйомки серіалу проходили восени 2021 року на кількох локаціях у Києві та області, а також на пожежному полігоні Державної служби України з надзвичайних ситуацій. «Переслідуючи вогонь» знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Головні ролі виконали: Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Олександр Печериця, Михайло Кришталь, Євген Рачок, Мирослав Павліченко, Євгеній Ламах та інші.

Режисер: Тарас Ткаченко. Автор сценарію — Лариса Марцева. Продюсери: Сергій Кизима, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Тетяна Шуліка та інші.

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше