Останній бій + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2 Останній бій + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2

«Останній бій» – документальний проєкт про тих, хто попри біль втрати, втому й постійний ризик не припиняє розшукувати тіла полеглих захисників, які віддали своє життя за Україну. У пам’ять полеглих воїнів журналістка Алла Хоцянівська вирушила в експедицію на схід України, щоб розказати, чого вартує знайти та повернути тіла наших Героїв. У документальному проєкті – всі етапи пошуку, ідентифікації загиблих й історії рідних, які місяцями живуть в очікуванні та з надією гідно поховати воїнів.

У документальному проєкті «Останній бій» покажуть, як працюють пошукові групи ЗСУ, на що доводиться йти військовим, аби повернути з фронту тіла полеглих захисників додому, та хто вони – «перевізники пам’яті», які беруть на себе останню розмову з родинами воїнів. Як в росії десятиліттями знецінювалася вартість людського життя й чому країна-агресор гальмує передачу загиблих українських бійців.

Рік: 2023

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
«На щиті» замість «вантаж 200»: яка роль нової термінології щодо повернення загиблих українських бійців і чому це важливо?
«Вони їздили по них танками та прикопували просто біля своєї кухні»: шокуючі подробиці пошуків полеглих українських захисників
Материнське серце підказало, де шукати тіло: мати особисто відправилася на пошуки загиблого на Сході сина-героя
«Кожен має право повернутися додому»: проєкт «Останній бій» показав, як проходять пошуки загиблих українських героїв

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше