Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Звільнення Харківщини: як все відбувалося, та як зараз тримають оборону?

Звільнення Харківщини: як все відбувалося, та як зараз тримають оборону?
Поширити в соціальних мережах:

Українські захисники поступово виганяють ворога з української землі…

Українські захисники поступово виганяють ворога з української землі. Але на усіх напрямках ворог не полишає спроб знайти прогалини в обороні. Наші хлопці не лише міцно її тримають, а й поступово звільнюють захоплені території. Наприклад, на Харківщині.

«З останнього, ми звільнили С*** (назва населеного пункту прихована через міркування безпеки). Це був штурм. Тобто, вони, напевно, не очікували, що буде так раптово сплановано все. Наш напад був доволі інтенсивний. Ми швидко заїхали, була підтримка танків, інтенсивна артилерійська підтримка. І тому швидко ми увірвались туди. І потім вони, звісно, нам відповіли вогнем артилерії досить щільним. Але ми втримались. Тепер це все наше», — розповів нацгвардієць з позивним «Католик».

а

Тепер захисники укріплюють свої позиції. Вони розповідають, що артилерійські дуелі вийшли на перший план, проте ворогові це не допомагає.

«Я б сказав, що артилерії у них багато. Але допоки не можна сказати, що вона точна. На ту кількість БК, що вони відстрілюють, вони влучають досить мало. Вони можуть півдня гатити кудись в поле, по лісах, лісопосадках. Може проблеми якісь з корегуванням», — міркує гвардієць.

ак

Харизматичний і водночас дуже спокійний та виважений «Католик» тримається з природним аристократизмом. Він — освічена людина, має хист до філософії та мистецтва декорування. Водночас це добре навчений, бувалий воїн, який кров’ю та потом здобував свій бойовий досвід в АТО/ООС:

«Я з 2014-го по 2020-й рік служив у різноманітних добровольчих підрозділах МВС, а потім пішов на контракті в ЗСУ. Воював у Широкиному, Зайцевому, Гранітному, Новозванівці — це вже останнє перед пораненням. З 46-м батальйоном провоював, із «Донбасом»[ЗСУ]. По мобілізації прийшов ще 23-го лютого, до війни (широкомасштабного вторгнення), бо я в оперативному резерві. Сказали: «Очікуйте, у п’ятницю все буде!» А виявилось, що не у п’ятницю, а раніше. Але баул вже був зібраний, прийшов, сказали, що тут дають зброю, у гвардії».

вп

Бойовий дух та готовність «Католика» виконувати бойові задачі підтримує віра в те, що доля України — неодмінно перемогти у цій війні.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше