Уряд США оприлюднив свіжі кадри з НЛО: інопланетяни це чи ні?

Уряд США оприлюднив свіжі кадри з НЛО: інопланетяни це чи ні?
Поширити в соціальних мережах:

Що сказало управління з розв'язання аномалій Пентагону…

Сполучені Штати Америки продовжують інтригувати громадськість питанням про фіксацію непізнаних літаючих об’єктів (НЛО) по всьому світу. Як пише видання iflscience, нещодавно уряд США оприлюднив свіжі кадри з НЛО, а також пояснення, які перетворюють кілька з них на звичайні об’єкти. Ці матеріали одразу викликали хвилю спекуляцій щодо можливого походження загадкових об'єктів.

івава

Фото: AARO

Управління з розв'язання аномалій Пентагону (AARO) заявило, що хоча багато з цих спостережень можна пояснити як звичайні об'єкти або явища, все ж існують випадки, що так і залишаються нероз'ясненими. Наприклад, екіпаж ВМС США з борту літаків F/A-18 зафіксував кадри НЛО, про які AARO не може дати повного пояснення.

Однак, серед випадків, які розглядалися, AARO змогло виявити, що деякі з НЛО, які зафіксували, можна пояснити за допомогою даних комерційних польотів. Наприклад, інфрачервоний відеодатчик переднього виду MQ-9 зафіксував кадри в Південній Азії, які спочатку виглядали як НЛО, але пізніше були визнані як комерційний літак.

Згідно із заявою AARO, аналіз повного рухомого відео та додаткових даних дозволив припустити, що більшість нерозпізнаних об'єктів могли б виявитися звичайними явищами або технічними аномаліями. Однак деякі з них залишаються об'єктами цікавості, навіть після ретельного аналізу.

Інопланетяни це чи ні, у будь-якому разі ці об’єкти поводяться досить дивно. Таким чином, питання про походження та природу цих загадкових об'єктів залишається відкритим для подальших досліджень та спекуляцій.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше