Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Україна здійснила справжню революцію»: французький генералітет захоплюється рівнем українського кіберзахисту

«Україна здійснила справжню революцію»: французький генералітет захоплюється рівнем українського кіберзахисту
Поширити в соціальних мережах:

Україна перейшла на «новий рівень у боротьбі за комп’ютерний захист»…

Україні вдалося здійснити «справжню революцію», просунувшись на найвищий ступінь у своїй кіберобороні на тлі потужних атак росії на критичну інфраструктуру країни.

Про це повідомляє espreso з посиланням на заяву голови Командування кіберзахисту Франції (COMCYBER) Аймерика Боннемезона. За його словами, Україна зміцнила «свій потенціал кіберзахисту», що дозволило їй здійснити «справжню революцію, перейшовши на новий рівень у боротьбі за комп’ютерний захист».

У грудні минулого року під час закритих слухань у Національній асамблеї, зміст яких було оприлюднено у четвер, генерал Боннемезон пояснив, що Україна працювала над своїми вразливими місцями разом із західними кібердержавами, насамперед зі Сполученими Штатами.

Він назвав цю підтримку «вирішальною» та «наближенням українських стандартів і процедур до західних моделей»

«Це дає можливість швидко ділитися ознаками атаки та першими технічними інструментами для захисту від неї», – наголосив генерал.

Французький генерал додав, що він задоволений тим, що російські кібератаки «були набагато менш впливовими та ефективними, ніж очікувалося». На його думку, «Україна могла бути поставлена на коліна», але цього не сталося, а навпаки: зараз країна має оборонну перевагу, яка «є справжньою зміною парадигми». Це дозволяє українській державі стримувати, реорганізовувати та «використовувати інші системи для відскоку, і все це має значну креативність та інновації» у сфері кіберзахисту.

А інший французький генерал – Мішель Яковлєв – в ефірі французького кабельного телеканалу LCI прокоментував армію росії і помилки путіна, які він зробив:

«Армія путіна – це жалюгідний зброд, яким командують дебіли. Але варто пам'ятати, що головна помилка путіна — це вторгнення до суверенної та незалежної держави, посягання на землі та масові вбивства, які чинить регулярна армія росії».

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше