У Таїланді морська черепаха померла від пластику

У Таїланді морська черепаха померла від пластику
Поширити в соціальних мережах:

Рідкісна істота померла від голоду після того, як її шлунок був забитий пластиковим сміттям.

Черепаха, що знаходиться під загрозою зникнення, померла повільною, болісною смертю через гумове та пластикове сміття, яке застрягло у її шлунку, як повідомляє Daily Mail.

Ветеринари знайшли тварину ще живою на пляжі Таїланду. Вони виявили пластикове сміття всередині черепахи за допомогою рентгенівських променів і намагалися врятувати її, годуючи внутрішньовенно. Однак велика кількість пластикових відходів у шлунку не давала черепасі їсти. Черепаха померла від голоду за два дні.

Більше половини з 8 мільйонів тонн пластикових відходів, які скидають у Світовий океан щороку, надходять з п'яти азіатських країн: Китаю, Індонезії, Філіппін, В'єтнаму та Таїланду.

Таїланд є одним із найбільших споживачів пластмаси в світі. Щороку через пластикові відходи тут вмирає близько сотні морських ссавців та плазунів.

У минулому році приблизно 10 відсотків зелених черепах, які були знайдені на пляжах Таїланду, постраждали від пластикових відходів. Та цього року цей показник зріс до 50%.

Японія страждає від аномальної спеки

На початку червня у Тайланді пластикове сміття вбило кита-пілота: у його шлунку було знайдено 80 пластикових пакетів, вага сміття становила 8 кілограмів.

Раніше цього року, у лютому, були опубліковані шокуючі кадри – під час розтину морського птаха у його животі виявили більше 200 шматків пластмаси, що становить 15 відсотків загальної маси тіла птаха.

Щодня з'являються нові приклади шкідливого впливу пластикового забруднення.

"Світовий океан перетворився на смітник. Пластикові відходи зараз знаходять в найвіддаленіших куточках планети. Пластик вбиває морське життя і завдає серйозної шкоди громадам, які залежать від риболовлі та туризму. Це війна, і ми поки що програємо", – заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час саміту G7 у Канаді.

Також урядам країн було запропоновано розглянути заборону або оподаткування одноразових пластикових пакетів та харчових контейнерів.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше