Тривожний аудіозапис з МКС, який випадково потрапив у мережу, не на жарт налякав користувачів

Тривожний аудіозапис з МКС, який випадково потрапив у мережу, не на жарт налякав користувачів
Поширити в соціальних мережах:

Запис був зроблений NASA…

Не секрет, що МКС транслює зображення зі станції в прямому ефірі, де кожен бажаючий може спостерігати навіть за тим, як астронавти виходять у відкритий космос. Але нещодавно глядачі не лише спостерігали, але й могли почути тривожну розмову астронавтів з наземним управлінням. Як пише видання iflscience, на аудіозаписі лікар консультував екіпаж МКС щодо невідкладної медичної допомоги одному з астронавтів, у якого трапилася декомпресійна хвороба у космосі.

«Якщо ми зможемо повернути командира в його костюм і закрити його там для гіпербаричної терапії, це була б моя рекомендація, — сказав невідомий голос, що надавав медичну допомогу в запису – Все, що ви можете зробити, буде краще, ніж нічого».

Ця розмова викликала в мережі паніку серед користувачів, які подумали, що на МКС трапилася надзвичайна ситуація. Однак, NASA поспішило поінформувати суспільство про те, що аудіо було навчанням, яке проводилося на Землі:

«На борту Міжнародної космічної станції немає жодних надзвичайних ситуацій. Приблизно о 17:28 у прямому ефірі NASA було передано аудіо з симуляційного аудіоканалу на Землі, в якому зазначалось, що член екіпажу відчував наслідки, пов’язані з декомпресійною хворобою. Це аудіо було випадково направлено на загальний доступ».

Як зазначають в NASA, це була навчальна симуляція, в якій екіпаж та наземні команди тренувалися поводитися за різних сценаріїв, які можуть трапитися в космосі. Щодо членів екіпажу Міжнародної космічної станції, то в той час вони були в стані сну.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Таємниці архівів СБУ: початок сталінських репресій та перша гучна справа Донбасу
Lamborghini Veneno та Koenigsegg CCXR увійшли до рейтингу найдорожчих суперкарів у світі
Армія надводних дронів: як українці перетворили «дорогі іграшки» на реальну зброю?
Динозавр з острова Вайт: у Великій Британії відкрили новий вид динозавра, який жив 125 млн років тому
Жива риба в Мертвому морі: пророцтва про кінець світу почали збуватися
BMW з «Градом» у багажнику: як легендарну машину перетворили на грізну військову зброю
Читати більше