ТОП-5 високооплачуваних професій на фрілансі

Цікаво
Поширити в соціальних мережах:

Чи можна працювати на себе та отримувати багато? Так!

Наразі дедалі більше людей обирають фріланс. Подібний вид зайнятості передбачає роботу поза будь-якої організації, як правило, вдома. Професія фрілансера – це перша сходинка на шляху до створення власного бізнесу.

Виконавці шукають своїх клієнтів на спеціальних сайтах в Інтернеті. В основному це біржі фрілансу, створені для тих, хто готовий працювати віддалено і виконувати замовлення. Але як обрати сферу діяльності? 

Пропонуємо добірку найбільш популярних фріланс-професій.

  • Програміст

Банально, однак програмісти досі залишаються високооплачуваною віддаленої професією як в Україні, так і за кордоном. Розробники, тестери та й в цілому IT-сфера зараз цінується надзвичайно високо. Можна знайти роботу за своєю спеціальністю буквально в кілька кліків. 

Європейські та американські компанії часто приходять в Україну в пошуках хороших фахівців в IT-сфері. Вам оформляють робочу візу, надають житло, і ось ви вже зможете виїхати з країни і працювати за кордоном за великі гроші.

Можливості зростання не обмежені. Чим вище досвід роботи в сфері програмування, тим більше можливостей відкривається – від роботи в крупних компаніях з підвищеною зарплатою до переїзду за кордон і роботи в Європі чи Америці.

  • Дизайнер 

Дизайнер – зараз також затребувана професія. Дуже багато напрямків, можливостей для заробітку і перспектив. У дизайні найкраще працює спеціалізація. Навіть в створенні сайтів є багато різних напрямків: сайти компаній, лендінги, блоги, звичайні інформаційні сайти. І в кожному знайдеться 5-10 кращих фахівців, які працюють виключно в своїй ніші.

Також можна заробляти, продаючи фотографії, створені власноруч, на спеціалізованих фотостоках.

На перших порах досить навіть навички кадрування і публікації фото. Але високооплачувана віддалена робота в Інтернеті потребує не тільки художніх здібностей. Потрібні й знання маркетингу, PR-прийомів, брендингу і т.д. Ось найпопулярніші фріланс-професії в цьому напрямку:

інформаційний, моушн, графічний, технічний і веб-дизайнери;

флешер;

візуалізатор;

ілюстратор;

баннермейкер;

геймдевелопер;

ретушер, коллажист.

  • Копірайтер

Копірайтери – люди, які пишуть тексти, що продаються, на сайти компаній, в соціальні мережі, в блоги і т. д. Загалом, це люди, які своїми текстами роблять реальний бізнес для клієнтів. Дуже затребувана професія, тому що хороших копірайтерів не так вже й багато.

  • Перекладач

За кордоном публікують дуже багато крутих матеріалів, які потрібні українським сайтам. Через це у хороших перекладачів, які чудово вміють працювати з текстами, багато клієнтів.

  • SMM-спеціаліст

SMM – робота з соціальними мережами. За останні 3 роки в соціальні мережі прийшла величезна кількість компаній з реального бізнесу. Вони намагаються розширити свої сфери впливу і отримати клієнтів з соцмереж.

Робота в SMM – ведення акаунтів компаній і керівників. Кінцева мета – збільшення кількості клієнтів. Робиться це за допомогою постів і записів, які підвищують впізнаваність, розповідають про продукти і самої компанії, дають практичні поради

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше