TikTok заборонив користувачам із рф викладати ролики, навіть використовуючи VPN

TikTok заборонив користувачам із рф викладати ролики, навіть використовуючи VPN
Поширити в соціальних мережах:

З кожним днем рф втрачає дедалі більше міжнародних компаній…

З кожним днем війни рф втрачає дедалі більше міжнародних компаній. А росіяни наближаються до міжнародної ізоляції. Всі, хто міг вже залишили країну, а ті, хто залишився, «полюють» і бються за цукор.  

«Дякую вам за рішучі дії. – звернувся міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров до компаній, які вже не співпрацюють з окупантами – Правда за нами. Розповідаю, хто ще з тех-компаній покинув ринок рф чи ввів санкції».

  • TikTok заборонив користувачам із рф викладати ролики, навіть використовуючи VPN. Про це сьогодні повідомила пресс-служба компанії.
  • Оператор мобільного зв'язку «Мегафон» більше не належить до міжнародної асоціації операторів. GSMA офіційно заявила, що виключає російський «Мегафон». Компанія була в Глобальній асоціації операторів зв'язку з 1995 року. GSMA також виключили оператора мобільного зв'язку з «переліку роумінгових партнерів» (Roaming Partner Listing, RPL). Однак у «Мегафоні» заявляють, що це не означає відключення компанії від міжнародного роумінгу.
  • DataArt припинила діяльність у росії. Це компанія, що займається аутсорсингом програмного забезпечення та спеціалізується в галузі internet-застосунків.
  • Depositphotos припинив роботу в росії та білорусі. Міжнародний фотобанк, який є посередником між авторами зображень та їхніми покупцями, Depositphotos зупинив усю діяльність у цих країнах. Depositphotos та VistaCreate припиняють усі продажі та надання послуг клієнтам та партнерам із рф та білорусі.
  • Платіжна система JCB вирішила припинити роботу в росії. JCB — найбільша платіжна система Японії та одна із семи провідних платіжних систем світу. Вона посідає третє місце серед усіх карткових платіжних систем за кількістю точок прийому карт.

Україна переможе!

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Читати більше