Польща – наступна: чи можливе вторгнення росії?

Польща – наступна: чи можливе вторгнення росії?
Поширити в соціальних мережах:

Поляки вже готуються до можливого конфлікту...

Російська пропаганда з кожним днем ​​все менше може впоратися зі своїми емоціями та божевільними планами. Студійні "Наполеони" вже відкрито готові відправити своїх солдатів на завоювання Європи. Такі заяви насторожують першу європейську "зупинку" в планах рашистів – Польщу. І не просто так.

Польща з перших днів війни допомагає Україні. Поляки розміщують у себе тисячі біженців та відправляють тонни гуманітарної та фінансової допомоги. Більше того, найголосніше висловлюються за військову допомогу і навіть відправлення миротворців НАТО на територію України. Така риторика та позиція Польщі логічно дратує та не подобається Кремлю.

Першим тривожним дзвінком став російський бомбардувальник, який зайшов у повітряний простір наших західних сусідів. Посол України у Польщі Андрій Дещиця вважає, що росія розглядає варіант вторгнення найближчим часом. У той же час екс-командувач силами НАТО в Європі Уеслі Кларк заявив, що владимир путін може наказати застосувати тактичну ядерну зброю по території Польщі.

Враховуючи прямі загрози росії, вторгнення до Польщі залишається вірогідним, однак для такої операції необхідна відповідна підготовка та ресурси, яких росіянам не вистачає навіть для ведення війни в Україні. Все, що залишається росії – це авіація та дистанційні удари. Але це зближує її з відкритим конфліктом з НАТО, до чого росія точно не готова.

Детальніше про можливе вторгнення росії до Польщі – дивіться у сюжеті прямо зараз:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Читати більше