Таємниці давніх доримських поховань: в Італії знайшли поховання людей разом зі скелетами собак та коней

Таємниці давніх доримських поховань: в Італії знайшли поховання людей разом зі скелетами собак та коней
Поширити в соціальних мережах:

Що це – ритуальні обряди чи домашні улюбленці?..

Знайдені доримські поховання в Італії розкривають цікаві деталі стародавнього життя, зокрема, зв'язок між людьми та тваринами, які їх оточували. Археологи, що працювали у Семінарії Весковіле, виявили загалом 161 людських скелетів, серед яких 16 були поховані поруч із тваринами, пише видання iflscience.

Наприклад, знайшли дівчинку, яка була в похованні разом із повним скелетом собаки. Також вічну компанію чоловік середнього віку склав маленький песик. Крім того, знайшли жінку середнього віку, чиї кістки спочивали поруч із цілим конем, як і кістки молодого чоловіка, які також знайшли разом із кістками коня.

Автори нового дослідження, опублікованому в журналі PLOS ONE, припускають, що поховані разом з людьми тварини могли мати певне релігійне значення, або ж бути просто улюбленими домашніми тваринами. Наприклад, деякі із знайдених скелетів мають сліди переламів кісток, які можуть свідчити про те, що ці люди були вершниками, з чого можна зробити припущення, що саме тому вони були поховані разом зі своїми скакунами. Тому, поки дослідники не змогли знайти більш конкретних доказів, які б підтверджували будь-яку з цих гіпотез.

Ці стародавні поховання ще залишають багато запитань, оскільки вчені поки не можуть однозначно визначити їхню природу. Незважаючи на це, дослідники продовжують аналізувати дані та розглядати різні гіпотези, щоб краще зрозуміти природу цих давніх практик.

Читай також:

Фото: Laffranchi

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше