Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Співпраця з терористами: METRO, Leroy Merlin, Auchan та інші світові компанії виступають спонсорами вбивства українців

Співпраця з терористами: METRO, Leroy Merlin, Auchan та інші світові компанії виступають спонсорами вбивства українців
Поширити в соціальних мережах:

Лише 9% із півтори тисячі покинули ринок агресора…

Виявляється військова агресія, яку проявила росія щодо України не є приводом для багатьох кампаній залишати ринок рф. Гроші, забрудненні кров’ю українців, для таких бізнесменів не гірші за звичайні. Просто неймовірно, але майже за рік війни лише 9% із півтори тисячі світових компаній покинули ринок агресора. Про це розповів радник керівника Офісу Президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк.

«Грані… лицемірства. Серед західних компаній, які залишилися працювати в росії, найбільшу частку становлять німецькі (19,5%), 12,4% – американські і 7% – японські», - каже посадовець.  

Зокрема, залишилися працювати в державі-терористі:

 • METRO,
 • Leroy Merlin,
 • Auchan,
 • Nestle,
 • Unilever,
 • Procter & Gamble,
 • Siemens,
 • Pfizer,
 • Philip Morris,
 • Bayer,
 • Acer,
 • Alibaba,
 • CloudFlare,
 • Societe Generale,
 • Credit Suisse,
 • Lenovo,
 • Asus,
 • Cersanit тощо.

Деякі західні банки взагалі за рік повномасштабної війни отримали надприбутки в росії.

«Raiffeisen збільшив прибуток у росії на 313%. За 2022 рік прибуток російського філіалу склав 474 мільйони євро, і це найбільша сума серед філіалів Південно-Східної Європи. Податок на прибуток компаній у росії – 20%. Отже, Raiffeisen за останній фінансовий рік поповнив російську казну на 94,8 мільйона євро тільки цим податком. Сума інших зборів набагато більша. Тобто це і є податок на війну, на вбивства українців. Більше того, Raiffeisen визнав псевдореспубліки «Л(Д)НР», запропонувавши частково мобілізованим кредитні канікули. Його приклад наслідували Citibank, Credit Europe Bank й OTP Bank», - обурюється Михайло Подоляк.

Нещодавно НАЗК визнало американську корпорацію міжнародним спонсором війни. Компанії належать такі дочірні підприємства та бренди, як: Gillette, Fairy, Tide, Ariel, Lenor, Mr. Proper, Pampers, Always, Head&Shoulders, Pantene, Old Spice, Hugo Boss, Max Factor тощо.

«Вони не лише не вийшли з ринку рф, але й продовжують роботу комбінату побутової хімії, що є найбільшим у світі виробником мийних засобів для P&G, і заводу з виготовлення лез та станків для гоління Gillette», - каже радник керівника Офісу Президента України.

Працюючи в рф, міжнародні компанії сплачують у російський держбюджет податки, які використовуються для виготовлення продукції оборонно-промислового комплексу. Загальний річний виторг цих 1200+ компаній у рсії – майже 290 мільярдів доларів. Це п’ята частина ВВП рф.

Окрім того, компанії ще й сприяють мобілізаційним заходам. Відповідно до нового російського законодавства, корпорації, які працюють у рф, змушені сприяти призову працівників до армії та фінансувати їхнє військове спорядження.

«Не вийти з ринку рф за рік повномасштабної війни – це не випадковість, а свідома позиція. Не забуваймо і про рівень корупції в рф. Кожен бізнес поповнює кишені безпосередньо путіна та його оточення – авторів агресивної війни в центрі Європи. Пасивна бездіяльність – це також злочин. – вважає Подоляк – Поповнюючи російський бюджет мільярдами доларів, вони заважають швидко та в правильний спосіб завершити війну. Єдиний можливий шлях закінчення війни – це абсолютна поразка росії, трибунал для вищого керівництва й військового командування та репарації для України. А колективний Захід, чий ринок для міжнародних корпорацій є пріоритетнішим, ніж рф, має проявити жорстку позицію. Зрештою кожен суб’єкт у цій партії має визначитися: декларувати цінності на папері чи діяти. Мовчання вбиває. Буквально».

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Роздають житло, але воно не ваше»: після відвідин путіним Маріуполя, людей почали виселяти з новозбудованих будинків
ЗСУ продовжують нещадно громити окупантів: бойові втрати ворога станом на 27 березня
На планеті може утворитися новий океан: його місцезнаходження – Африка
На планеті може утворитися новий океан: його місцезнаходження – Африка

Вчені кажуть, що вони бачать, як континентальна кора стає океанічною…

Інопланетяни можуть впливати на історію людства: вчені знайшли у черепі Наполеона імплантований надсучасний чіп
Інопланетяни можуть впливати на історію людства: вчені знайшли у черепі Наполеона імплантований надсучасний чіп

Варто зазначити, що перші чіпи винайшли лише через 200 років після його смерті…

Схожа на смажене яйце: в океані плаває незвичного виду медуза
Схожа на смажене яйце: в океані плаває незвичного виду медуза

Вона шокує своїм інопланетним виглядом…

Гроші «з повітря»: британський підприємець ловить повітря сачками, пакує його до банки та продає по $20
Читати більше