Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ситуація в Придністров’ї: про що заявив представник воєнної розвідки?

Ситуація в Придністров’ї: про що заявив представник воєнної розвідки?
Поширити в соціальних мережах:

Чий «почерк» є характерним для того, що там відбувається?

Головне управління розвідки Міністерства Оборони України інформує: росія використовує склади боєприпасів в Придністров’ї для контрабанди зброї.

«Тридцять років тому російська федерація окупувала територію Придністров’я. Кожного року там проводять мобілізаційні навчання з розміщеною на цій території оперативною групою російських військ. Під час навчань відпрацьовуються оборонні та контрнаступальні дії із застосуванням боєприпасів зі складів в селі Ковбасній. Частина боєприпасів використовується для бойової підготовки, частина, за інформацією воєнної розвідки, для контрабанди», – заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Окрім цього, представник воєнної розвідки України заявив, що сьогоднішня ситуація в регіоні це явний сигнал про готовність російської федерації використати територію Придністров’я як додатковий плацдарм для агресії не лише проти України, а й можливих агресивних дій проти Республіки Молдова.

«Ми відстежуємо розвиток ситуації в Придністров’ї. Там зараз іде серйозна боротьба між представниками влади та дуже активно працюють спецслужби російської федерації. Здійснені на території ПМР терористичні акти були спрямовані на примушення придністровського керівництва погодитись на розширення присутності російських військ. Крім того, вибухи на об’єктах будуть подаватися як загроза для населення регіону та сигнал керівництву Республіки Молдова відмовитися від проєвропейської політики. Основна мета – залишити цей регіон повністю під контролем москви, як вони намагаються це зробити протягом 30 років», – заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький

Стосовно самих терактів – це характерний «почерк» фсб рф. Ба більше – все що зараз відбувається на території Придністров’я перебуває під контролем фсб рф – інформує розвідка.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Это вообще будет жо*а…» - реакція окупантів, коли вони дізналися про нові постачання зброї Україні
Переговори з росією на паузі: Подоляк назвав три причини
Переговори з росією на паузі: Подоляк назвав три причини

Стратегічна ціль росіян - все або нічого…

Прес-тур іноземних журналістів у Маріуполь: яке нове «кіно» готують окупанти?
Понад 28 000 російських бойовиків ліквідовано: бойові втрати ворога станом на 18 травня
Що таке кремль та у чому «унікальність» головної російської споруди
Що таке кремль та у чому «унікальність» головної російської споруди

Ремонтувати будівлю, яка нині руйнується, схоже не збираються…

Крах біткоїна: чому війна росії в Україні негативно вплинула на світовий ринок криптовалюти
Читати більше