Неймовірні факти про Південну Корею: 11 дивовижних особливостей, про які вам ніколи не розповідали

Неймовірні факти про Південну Корею: 11 дивовижних особливостей, про які вам ніколи не розповідали
Поширити в соціальних мережах:

Південна Корея – країна передових технологій, багатої культури та несподіваних аспектів…

Південна Корея – дивовижна країна, відома своїми технологічними досягненнями, багатою культурою та цікавими традиціями. Однак за цим блискучим фасадом ховається ряд незвичних фактів, які можуть шокувати людей з інших країн. У цій статті ми розглянемо 11 таких фактів про Південну Корею, які можуть вразити вас до глибини душі.

Запекла конкуренція в освіті: Південна Корея славиться своєю системою освіти, але за успіхом стоять роки наполегливої праці та неймовірної конкуренції. Учні проводять багатогодинні заняття після школи, а батьки іноді навіть орендують спеціальні кімнати, де діти можуть готуватись до важливих іспитів. Це створює величезний тиск на учнів і може спричинити серйозні психологічні проблеми.

Висока технологічність: Південна Корея справедливо вважається однією з найтехнологічніше розвинених країн у світі. Тут можна побачити передові технології, такі як роботи-помічники в магазинах, автоматичне метро і навіть роботів-баристів, які готують каву.

Культура пластики: Південна Корея славиться своєю культурою пластики і операції зі зміни зовнішності стали поширеною практикою. Дуже багато людей, включаючи підлітків, вдаються до пластичних операцій, щоб відповідати певним стандартам краси.

Робота холізм: У Південній Кореї існує поширене явище, відоме як «кароші». Це означає, що працівники часто залишаються на роботі допізна, іноді до півночі або навіть довше, щоб виявити відданість своїй компанії. Робоча культура в країні настільки інтенсивна, що деякі люди навіть помирають від перевтоми. Це шокуюче явище, яке відображає високі очікування та тиск, які є у корейському суспільстві.

Віртуальні відносини: У Південній Кореї існує популярність віртуальних відносин і навіть віртуальних весіль. Молоді люди можуть починати стосунки з персонажами з комп'ютерних ігор або створювати віртуальних партнерів. Цей феномен викликає не лише шок, а й хвилювання щодо впливу віртуального світу на реальні стосунки та психологічне здоров'я молоді.

Корейська косметика завоювала популярність по всьому світу завдяки своїм інноваційним продуктам і акценту на ідеалі бездоганної шкіри. Південна Корея стала світовим лідером у виробництві та експорті косметичних товарів, і багато людей шоковані різноманітністю та активним використанням косметичних продуктів у корейському суспільстві.

Поділ Корейського півострова: Не можна не згадати про політичний та історичний чинник, який спричиняє шок та смуток. Північна та Південна Кореї залишаються формально у стані війни, і поділ Корейського півострова є одним із найтриваліших і серйозних конфліктів у світі. Напружені відносини, військові навчання та наявність кордону, що охороняється огорожею та парканами, створюють атмосферу напруги та викликають шок та жаль у людей, які стикаються з цією реальністю.

Ставлення до гламурної моди: У Південній Кореї існує культура екстравагантної моди та яскравого стилю одягу. Молоді люди виділяються за допомогою яскравих кольорів, незвичайних зачісок, макіяжу та модних аксесуарів.

Кафе з незвичайними тематиками: У Південній Кореї популярні кафе з незвичайними тематиками, такими як кафе з морською свинкою, кішками, совами або навіть зомбі. Відвідувачі можуть насолоджуватися напоями та їжею, перебуваючи в компанії незвичайних тварин чи оточенні, що створює атмосферу фільмів жахів.

Корейська кухня відома своєю різноманітною і незвичною палітрою смаків. Один із шокуючих аспектів – використання ферментованих продуктів, таких як кімчі, які є основою багатьох страв. Також зустрічаються деякі екзотичні інгредієнти, включаючи морських їжаків, восьминогів та кальмарів.

Ієрархія віку: У корейському суспільстві існує сильна ієрархія віку та повага до старших. Молодші за віком повинні виявляти повагу і дотримуватися вказівок старших. Це відрізняється від європейської культури, де індивідуальна свобода та самовираження мають більше значення.

Читайте також:

Фото: pexels

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше