Подивився фільм і вирішив спробувати сам: як хорватський хлопчик відкрив у собі дар немов магніт притягувати металеві предмети

Загублений світ
Подивився фільм і вирішив спробувати сам: як хорватський хлопчик відкрив у собі дар немов магніт притягувати металеві предмети
Поширити в соціальних мережах:

Та магнетизм не єдина здібність Івана…

Неймовірний хлопчик, що живе у Хорватії, має здатність притягувати до себе різні металеві предмети.

«Речі просто прилипають до нього, а більш важкі речі прилипають сильніше», - розповідає бабуся хлопчика Драгіца Сурловіч.

Сила Івана розповсюджується на фактично усі речі: ложки, праски, мобільні телефони та гантелі!

«Це почалося як жарт. Ми побачили по телевізору фільм про хлопчика, який робив щось подібне. Тоді Іван зняв свою сорочку і сказав: «А може я теж так можу?», і раптово металеві предмети стали липнути до нього», - зазначає мати Сніжана Стойліковіч.

Та магнетизм не єдина здібність Івана. Одного разу він зміг одним дотиком вилікувати сусіда, який пошкодив ногу, працюючи з трактором. Після цього хлопчик багато разів використовував свої здібності, щоб зняти зубний чи головний біль у своїх родичів.

«Вже починаючи з його народження ми знали, що Іван незвичайна дитина. Коли він народився в нього був дуже особливий, ніби все розуміючий погляд. Він почав ходити у 8 місяців, а коли йому було 15 місяців, він вже їздив на роликах», - розповів дідусь Івана Іван Сурловіч.

Звідки у людей беруться такі потужні надздібності? Чому у Середньовіччі на таких людей оголошували полювання? І невже надздібності людині даються з космосу? Про це та більше – у сюжеті програми «Загублений світ».

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше