Навіщо на гігантській фермі в Китаї розводять по шість мільярдів тарганів в рік

Навіщо на гігантській фермі в Китаї розводять по шість мільярдів тарганів в рік
Поширити в соціальних мережах:

Таргани – паразити, які орудують ночами на нашій кухні і розбігаються по кутках, коли включаєш світло. У Китаї до них відносяться зовсім інакше. Тарганів там вважають корисними для здоров'я, а фармацевтичні компанії побудували на них величезний бізнес.

У місті Січан на південному заході Китаю знаходиться ферма, де одна з фармацевтичних компаній вирощує тарганів. Будівля розміром в два футбольних поля заповнена рядами вузьких полиць, на яких стоять контейнери з їжею і водою. Умови на фермі ідеальні для тарганів – там тепло і волого цілий рік, таргани можуть спокійно переміщатися по своєму "дому", і ніхто їм не заважає. Будівля практично герметична, а людині туди потрапити вкрай складно. А за все своє, хай і коротке, життя жоден з жителів ферми не бачить сонячного світла. 

На найбільшій в Китаї фермі тарганів за рік вирощують близько шести мільярдів особин. Будівля обладнана штучним інтелектом, який постійно стежить за 80 показниками: від температури повітря до генетичних мутацій тарганів. Все це потрібно для того, щоб комахи розмножувалися якомога швидше.

Так навіщо ж фармацевтичним компаніям потрібна така кількість тарганів? Справа в тому, що дорослі особини йдуть на виготовлення цілющої настоянки, яка використовується в медичних цілях. Ліки мають колір чаю, на смак трохи солодкі і злегка пахнуть рибою. Стверджують, що зілля допомагає при лікуванні гастроентериту, виразки шлунку і легеневих захворювань. Згідно з офіційними звітами, ферма в Січані продає настоянку більш ніж 4 тисячам лікарень по всій країні.

Тарган здавна був інгредієнтом традиційної китайської медицини. До цих пір в деяких сільських регіонах країни немовлят годують тарганами з часником, щоб вилікувати лихоманку. До того ж деякі дослідження свідчать про омолоджуючий ефект від прийому тарганячого зілля.

Найголовніший недолік настоянки – сировина. Джерело сировини у більшості людей викликає огиду. Це головна причина, через яку зілля не використовують в інших країнах. Навіть в Китаї більшість пацієнтів можуть і не знати, з чого зроблено ліки.

Величезною проблемою деякі експерти вважають скупчення величезної кількості комах в одному місці. Професор Чжу Чаодун з Академії наук Китаю стверджує, що якщо мільярди тарганів, замкнених зараз в одній будівлі, раптом вийдуть на свободу, що може статися з різних причин, починаючи від людської помилки і закінчуючи землетрусом, це може обернутися справжньою катастрофою.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Древній монастир і таємничі знахідки: яке місце в Україні притягує з усієї планети людей із надздібностями?
Послання у саркофазі: у стародавньому місті Ізнік знайшли любовний лист віком 2500 років
Послання у саркофазі: у стародавньому місті Ізнік знайшли любовний лист віком 2500 років

Повідомлення дає змогу зазирнути в емоційний світ древніх цивілізацій …

Колишній офіцер Французького легіону під Луганськом випадково зафільмував постріл ворожого снайпера
Археолог-любитель знайшов у Шотландії 1000-літній перстень загадкового народу піктів
Русалки існують? Шокуюче відкриття в Ізраїлі!
Русалки існують? Шокуюче відкриття в Ізраїлі!

Сенсаційна історія трапилася у туристичному містечку Кір‘ят-Гат…

Як росія переписує історію на окупованих територіях: шкільна програма у лещатах пропаганди
Як росія переписує історію на окупованих територіях: шкільна програма у лещатах пропаганди

Дітей вчать за російськими підручниками, де подається спотворена історія…

Читати більше