Люди всередині, ймовірно, були мертві: літак 4 години летів на автопілоті, а потім розбився об землю

Люди всередині, ймовірно, були мертві: літак 4 години летів на автопілоті, а потім розбився об землю
Поширити в соціальних мережах:

Згідно з даними чорної скриньки, сталася…

Під час звичайного польоту у 1999 році, приватний літак Learjet 35 (N47BA) з важливими пасажирами на борту втратив радіозв'язок та впав у Південній Дакоті, пише видання iflscience. Але чому ця історія залишається однією з найбільш загадкових та нерозгаданих авіаційних трагедій в історії?

В день трагедії, 25 жовтня 1999 року, Learjet 35, зареєстрований як рейс N47BA, взяв курс на Даллас, Техас, з Орландо, Флорида. Серед пасажирів були легенда PGA Пейн Стюарт, футбольний захисник Роберт Фрейлі, президент гольф-агентства Стюарта Van Arden, архітектор поля для гольфу Брюс Борланд, та пілоти Майкл Клінг і Стефані Беллегарріг.

Політ проходив як зазвичай. На висоті 7 000 метрів пілот підтвердив радіозв’язок, що вказувало на те, що все було нормально. Але через шість хвилин літак раптово змінив курс і полетів над США в напрямку Канади. Усі спроби зв’язатися з пілотами були марними, тоді на перехоплення для візуального огляду рейсу N47BA вилетів F-16, якому вдалося встановити, що Learjet 35 не мав видимих ​​пошкоджень і летів прямим курсом. Проте не вдалося побачити кабіну пілота, щоб ідентифікувати екіпаж. Як пише видання За свідченнями пілота F-16, вікна були непрозорі, ніби вкриті конденсатом або льодом.

Приблизно через чотири години літак вичерпав своє пальне і стрімко почав падати по спіралі. Очевидці відзначили, що Learjet 35 повністю вийшов з-під контролю і мчав до землі маже на надзвуковій швидкості. Він впав у Південній Дакоті, залишивши величезний кратер.

Що сталося?

Згідно з даними чорної скриньки, у кабіні сталася розгерметизація. Незрозуміло, чому і як швидко це сталося, але екіпажу не вдалося отримати додатковий кисень у достатній кількості.

Як при поступовому, так і при швидкому падінні тиску, люди в літаку відчувають когнітивні порушення та втрату свідомості, оскільки кисень у салоні зменшується, що, ймовірно, призвело до непрацездатності пілотів у цьому випадку.

Літак Learjet 35 перейшов у режим автопілот і продовжував політ без контролю з непритомними або мертвими пасажирами на борту впродовж майже чотирьох годин.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Забута історія: перший прапор України на Донбасі з’явився у 1918 році після війни УНР та більшовиків
Ракета «Нептун», яка потопила крейсер «Москва», тепер має нову потужністю та дальність
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b

Ця планета знаходиться за межами Сонячною системою…

Луцьк випередив Ілона Маска: перша українська електровантажівка підкорює ринок
Українська душа Донбасу: правда, яку приховують і яка нищівна для російської пропаганди
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві

А також розповість, звідки насправді походить традиція української державності…

Читати більше