Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Дуже хотів повернути медведчука: путін пішов на обмін АЗОВців, незважаючи на незгоду фсб

Дуже хотів повернути медведчука: путін пішов на обмін АЗОВців, незважаючи на незгоду фсб
Поширити в соціальних мережах:

Цей історичний обмін викликав резонанс у російському суспільстві…

Обмін АЗОВЦів на українського зрадника та кума путіна віктора медведчука викликав резонанс у російському суспільстві. Росіяни, яких до того ж призвали до примусової мобілізації, не розуміють, чому їхній президент країни так вчинив. Як виявилося, шоковані були і у фсб росії. За даними Washington Post, путін пішов на обмін АЗОВців, незважаючи на опір федеральної служби безпеки, бо дуже хотів повернути медведчука.

За даними української розвідки, якими володіє видання, повідомляється, що угода про обмін відкладалася кілька разів протягом двох місяців переговорів, але путін особисто наполіг на обміні.

«Показово, що путін вирішив обміняти свого товариша та одного зі своїх довгострокових посередників в Україні медведчука на героїв Маріуполя. В Україні дуже раділи поверненню цих доблесних бійців додому, а в москві дуже обурювалися», - наводить видання слова високопоставленого співробітника Держдепартаменту США.

Проте, невідомо хто саме віддав наказ – путін чи його двійник. Адже за заявою голови розвідки України Кирило Буданова, у російського диктатора є щонайменше три двійники:

«Я особисто не є «путінознавцем», скажімо так. Як на мене, то точно існує три двійники, яких особисто я бачу одразу. Скільки їх насправді, потрібно просто підняти інформацію».

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

61 ракету збила українська ППО минулої доби: бойові втрати ворога станом на 6 грудня
Пригоди Ваньки-окупанта на Київщині: вражаючий документальний проєкт за мотивами щоденників російських окупантів
Війна у кожен дім: росіянам приходитимуть повістки на могилізацію через смс, електронні листи та соціальні мережі
Щодня по пів тисячі рашистів віддають свої життя за амбіції бункерного діда: бойові втрати ворога станом на 5 грудня
Не «жест доброї волі», а «гарантії транзиту»: росіяни вигадали нове виправдання для майбутнього відведення військ із ЗАЕС
Читати більше