Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Врятувати шкуру чи потримати за горло – навіщо путіну медведчук?

Гроші
Врятувати шкуру чи потримати за горло – навіщо путіну медведчук?
Поширити в соціальних мережах:

Близько 200 українських воїнів нещодавно обміняли на одного путінського кума…

Близько 200 українських воїнів нещодавно обміняли на одного віктора медведчука. Його очима путін дивився на Україну. Невже диктаторові такий дорогий кум чи вся справа в мільйонах, які були витрачені на створення агентурної мережі та обіцянки, що Україна впаде за три дні?

«Це особа через яку йшло фінансування багатьох агентурних мереж тут, певних чиновників та взагалі наповнення негласного бюджету фсб, тому медведчук вкрай необхідний для росії. Це спосіб впливу, відмивання та заробляння грошей», - розповів голова ГУР України Кирило Буданов.

Щодо України, то наразі віктор медведчук не представляє вже такого інтересу, оскільки всю необхідну інформацію вже розповів СБУ. А ось путіну він потрібен для помсти, вважає політолог Микола Давидюк:

«Путін повернув цього кума заради особистої помсти, бо він виставив його блазнем і дурнем на весь світ. Очільник кремля вплутався в цю війну, бо думав, що на нього тут чекаю і що поле для нього підготовлене, а виявилося все зовсім навпаки – 40 мільйонів наркоманів і бендерівців, як казав путін, чинили неймовірний опір».

Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше