Дослідники працюють над «швидкими» пігулками для схуднення: фізичні вправи не потрібні?

Дослідники працюють над «швидкими» пігулками для схуднення: фізичні вправи не потрібні?
Поширити в соціальних мережах:

Їх вже тестували на мишах, які показали приголомшливі результати…

Пошуки «швидкого» способу схуднення, який не вимагає праці у тренажерному залі, тривають постійно. Дослідники розробляють нові пігулки, які можуть допомогти людям скинути зайву вагу без виснажливих вправ. Як пише видання iflscience, одні з потенційно революційних ліків це – SLU-PP-332, розроблені командою під керівництвом професора фармацевтики Університету Флориди Томаса Берріса.

SLU-PP-332 спрямовані на підсилення активності групи білків ERR, які активуються під час фізичних вправ. Під час тестування на мишах з ожирінням, виявилося, що миші, які отримували ліки, втратили 12% своєї маси тіла та накопичували у 10 разів менше жиру порівняно з тією групою, яка не отримувала ліки. При цьому їхні звички до їжі та фізичної активності залишалися незмінними.

«Ця сполука в основному спонукає скелетні м’язи робити ті самі зміни, які ви спостерігаєте під час тренування на витривалість. Коли проходило лікування мишей, можна було побачити, як  метаболізм усього їхнього тіла перетворювався на використання жирних кислот, що дуже схоже на те, що використовують люди, коли вони голодують або займаються спортом. І тварини починали худнути», - пояснює професор Берріс.

Ці пігулки можуть відкрити нову нішу на ринку ліків для схуднення, концентруючись на збереженні м'язів, яке інші ліки не завжди забезпечують. Проте, експерти наголошують, що здоров'я – це не тільки вага. Пігулки для схуднення повинні розглядатися як допоміжний засіб, і фізична активність залишається важливою складовою здорового способу життя.

Довгострокові відомості про ефективність і безпеку SLU-PP-332 ще потребують додаткового дослідження. Проте воно вже відкриває нові можливості для тих, хто шукає шляхи до здорового схуднення без великого фізичного навантаження.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Українська природа у вогні війни: росія знищила частину унікальної екосистеми України
Таємниці будівництва пірамід: унікальний 4500-річний папірус описує, як годували працівників та транспортували блоки
Свинцева грамота XII ст, написана українською: реальні свідчення про стародавність української мови
Ярослав Шахторін розповів, як «зірвав горло» під час сварки акторів на знімальному майданчику серіалу «Друзі»
Релігійні свята – день народження Зеленського та день Святої Джавеліни: в росії створили фейковий календар ПЦУ
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?

На це запитання дає відповідь дослідження, проведене групою вчених з різних куточків світу…

Читати більше