Росія слідами нацистської Німеччини: що таке рашизм, та як його будуть витягати з голів росіян після перемоги України?

Історія питання
Росія слідами нацистської Німеччини: що таке рашизм, та як його будуть витягати з голів росіян після перемоги України?
Поширити в соціальних мережах:

Рашизм на росії став можливим, бо комунізм у головах її населення ніхто не відмінив…

Рашист – це ніби сталін та гітлер покохалися і народили дитину – наполовину комуніста, наполовину нациста. Це наче тоталітарна секта, члени якої не сприймають жодних аргументів, велетенський кровавий культ, який виріс на руїнах комунізму та нацизму. І який, як видно сьогодні, погано «поприбирали». У проєкті «Історія питання» автори підняли тему декомунізація та денацифікація, а також – відповіли на питання, чому цього може бути замало для лікування росії.

«Росія рано чи пізно повинна була прийти до рашизму. Комунізм, тоталітаризм і тому подібні речі. – вважає історик – Всі ті речі, які нас та західний світ шокують в росіянах – вони так чи інакше проявлялися ще від царя Івана Грозного. 1649 року у Москві приймають соборне уложення – свого роду такий загальний правовий кодекс і там фіксується сімейна відповідальність. Якщо у родині є умовний зрадник царя, то карають усю сім’ю, що не донесла».

Рашизм на росії став можливим, бо комунізм у головах її населення ніхто не відмінив. Ковбаса по 2,20 та сильна рука – ось за чим найбільше сумували росіяни. В одному зі своїх інтервью президент рф володимир путін сказав, що «розпад радянського союзу був помилкою та великою трагедією, бо за межами росії вимушено залишилися жити 25 тисяч росіян». А за десятиліття почалися «визвольні операції» цих росіян по всьому світу, як називав криваві війни російський диктатор. Але найстрашніше, що путін далеко не перший лідер, який рятує свій народ за рахунок життів інших людей.

Аби після перемоги України у війні з росією, історія не повторилася, експерти вважають, що на росії потрібно провести декомунізацію та денацифікацію, як свого часу зробили з гітлерівським німцями. Чи можливо це зробити – дивись у проєкті «Історія питання: декомунізація та денацифікація»:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
Читати більше