«Я на місяць поринула у лінгвокриміналістику»: Евеліна Юкова про підготовку до ролі Косович у серіалі «Холод»

Холод
«Я на місяць поринула у лінгвокриміналістику»: Евеліна Юкова про підготовку до ролі Косович у серіалі «Холод»
Поширити в соціальних мережах:

Акторка поділилася подробицями про довгоочікувану прем'єру детективу…

Вже незабаром, 4 березня, о 18:00 на телеканалі 2+2 вийде новий детективний серіал «Холод», у якому головну жіночу роль зіграла Евеліна Юкова. В інтерв'ю для ТСН.ua акторка поділилася подробицями про довгоочікувану прем'єру детективу «Холод».

Евеліно, прем'єра серіалу «Холод» мала відбутися рівно два роки тому, але через вторгнення показ довелося скасувати. З якими емоціями чекаєте на вихід проєкту?

Я дуже рада, бо люблю цей проєкт! Впевнена, що наш серіал не втратив актуальності, бо він про важливе – стосунки між батьками та дітьми, булінг у школі, жахливі наслідки чуток. Окрім основної сюжетної лінії, Косович з Холодом розслідують справи відділу, і щоразу це окрема історія про людський біль. Якщо ми залишаємося з цим болем сам на сам, без підтримки і допомоги, це почуття знищує нас, провокуючи на небезпечні дії.

Ваша героїня Косович має особливу методику розслідування, вона лінгвокриміналіст. Як ви готувалися до ролі?

Для мене це був виклик! Ще на пробах ми почали розбирати, чому Косович така холодна. У житті я була набагато легшою, десь позитивнішою, мала більш активну міміку. Тому під час знімань постійно контролювала свої рухи, намагалася не усміхатися, не сміятися, щоб не збивати себе та не руйнувати атмосферу.

Заради ролі я на місяць поринула у лінгвокриміналістику, розбиралася з нюансами її роботи – це було цікаво. Також мені довелось пофарбуватися у брюнетку, сісти за кермо і вдягнути лінзи, бо маю невелику короткозорість, а Косович окуляри не носить.

Як вам працювалось у парі з актором Олександром Яцентюком, який зіграв Холода?

Саша – прекрасна, добра і спокійна людина. Його герой, як і Косович, стриманий та холодний. Щоб не втрачати цієї відстороненості в кадрі, Сашко намагався не спілкуватися зі знімальною групою, просив з ним навіть не вітатися. Але тривало це недовго, лише кілька тижнів. Усі хотіли спілкуватися, щоб на майданчику було затишно та комфортно. У результаті ми з ним навчилися абстрагуватися й відключати емоції в кадрі.

Знімання серіалу завершилися незадовго до повномасштабної війни. Чи було передчуття, що росіяни підуть у наступ?

Звісно, ні. Але наприкінці 2021 року, мені почали снитися дуже дивні сни. Я відчувала, що щось піде не так. За місяць до 24-го лютого мені наснилася війна, точно так, як вона є. Я прокинулась схвильована, попередила близьких, що буде вторгнення, що все розпочнеться вночі. Намагалася всіх підготувати, але ніхто не хотів у це вірити. Чесно кажучи, я головою теж не вірила. Не хотіла думати про можливу війну, не збирала жодної валізки.

Як зустріла початок великої війни, які зміни відбулися за останній два роки, що допомагає не занепадати духом, а також – які мрії сьогодні у виконавиці головної жіночої ролі у серіалі «Холод» Евеліни Юкової читайте в інтерв’ю ТСН.ua

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
«Загублений світ: Випалена земля» - як українські фермери розвивають аграрний сектор
Читати більше