Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ерготерапія: як українські реабілітологи відновлюють військових після поранень?

Гроші
Ерготерапія: як українські реабілітологи відновлюють військових після поранень?
Поширити в соціальних мережах:

Захисники називають терапевтів – «чарівниками»…

Внаслідок війни, яку розпочала росія в Україні, багато захисників країни зараз перебувають на реабілітації після серйозних поранень та травм. У цій складній ситуації ключову роль відіграють українські реабілітологи – фахівці, яких вважають «чарівниками» у відновленні бійців та поверненні їм надії та сили.

Одним із стовпів української реабілітації є ерготерапія. Ці методи допомагають бійцям відновити рухливість та функціональність кінцівок, включаючи руки та ноги. Реабілітологи розробляють індивідуальні програми для кожного пацієнта, враховуючи складність поранення та потреби конкретної людини. Ерготерапевт використовують різноманітні вправи, віртуальні тренажери дитячі іграшки, і навіть зброю, щоб зробити процес відновлення більш цікавим і мотивуючим.

«Перше враження – це дитячий садок, чесно вам кажу. Друге – це те, що реабілітологи-терапевти не просто лікарі, а чарівники. Відновлення відбувається на очах», - розповів військовослужбовець Микола, який проходить ерготерапію після поранення.

Безумовно, одним із важливих аспектів успішної реабілітації є мотивація пацієнта. Для військовослужбовців повернення на фронт може стати головною метою і реабілітація спрямована на досягнення цієї мети. Тому часто у роботі реабілітологи використовують різноманітні спеціалізовані інструменти. Наприклад, магазини, куди військовослужбовці повинні закидати патрони, допомагають їм бачити прогрес і відчувати, що вони беруть активну участь у процесі відновлення.

Ці методи не лише мотивують, а й створюють атмосферу позитивних змагань. Важливо, що реабілітація не обмежується фізичними аспектами. Реабілітологи також допомагають пацієнтам відновити мову та пам'ять, якщо це необхідно. Подробиці – у сюжеті:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше