Депутати хочуть повернути мобільні станції, що перевіряють рівень вихлопних газів

ДЖЕДАІ
Поширити в соціальних мережах:

Контролювати авто на шкідливість викидів – нова "стара" ініціатива від депутатів. Скільки доведеться заплатити за отруйний дим з глушника та чи не стане це новою корупційною схемою на дорозі?

Працівник ДАІ зупиняє перше ліпше авто. Разом з екоінспекцією спеціальним приладом вони перевіряють вміст токсичних речовин. Так в Україні було до двохтисячного року. Але в пам’яті досвідчених водіїв раптові перевірки на дорогах закарбувались на все життя!

Утім, схоже, на українські дороги поволі повертаються старі часи. Депутати хочуть зобов’язати поліцейських контролювати авто на шкідливість викидів. 

Конкретизувати повноваження поліції в частині вжиття заходів для виявлення фактів експлуатації транспортних засобів з перевищенням вмісту забруднюючих речовин.

Сімдесят столичних мостів знаходяться у аварійному стані 

Мовляв, щороку в атмосферу над Україною потрапляє 17 мільйонів тонн шкідливих речовин. Понад половину з них викидає транспорт. Утім чиновники, що займаються питанням екології, у благі наміри своїх колег не вірять.

Ті речі, які пропонує законопроект, а саме зміни до закону про Національну поліцію і надання поліції можливості контролю. Вони взагалі не вирішують проблеми як такої. А можливо призведуть до корумпованості системи.

Іван Рибак, член комітету ВРУ з питань екологічної політики

Поліцейські отримають повноваження перевіряти авто на екологічність прямо на дорозі. У разі перевищення норм, водія лише попередять. спіймають вдруге – оштрафують на 850 гривень.

Яким чином буде здійснювати національна поліція відповідний контроль, без сертифікованих приладів, без відповідних фахівців, взагалі, не зрозуміло. 

Іван Рибак, член комітету ВРУ з питань екологічної політики

Нині у Києві можна зустріти пересувні станції для перевірки СО2. Ними користуються на добровільних засадах. Перевіряємо на екологічність і "ДжеДаівську" машину.

Сейчас показывает нормально. На иномарках всегда, как правило, показывает нормально.

Олександр

Цей прилад ще пам'ятає Радянський Союз. Депутати ж планують закупити сучасні й передати їх поліції. Однак, чи стане від радянського методу боротьби за чисте довкілля легше дихати на наших дорогах? Чи це буде лише зайвим приводом для зупинки? Та чому не робити цього на техогляді, який невдовзі запровадять в Україні? Запитання з зірочкою.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Міф про мову: росія йшла в Україну «захищати» російську мову, а натомість знищила її
Міф про мову: росія йшла в Україну «захищати» російську мову, а натомість знищила її

Сьогодні лише 3% українців підтримує статус російської мови як другої офіційної…

Археологи розкопали 2100-річну могилу жінки, яку поховали на бронзовому ліжку і в золотому лавровому вінку
ДніпроГЕС у 1941 році підірвали не нацисти, а радянська влада: правда про трагедію, яка забрала сотні тисяч життів
Розкрито таємницю військової машини ІПСО рф: полонений підполковник розповів про секретні структури
«Дракон із Монтеррей»: мексиканські волонтери випадково зняли на відео живу істоту з міфів та легенд
15 метрів холодної крові: Vasuki indicus – нова рекордсменка серед доісторичних гігантських змій
Читати більше