Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Безпілотники made in Ukraine 2018-10-12

Безпілотники made in Ukraine

Понеділок - п'ятниця
18
50
ДЖЕДАІ
Це не далека фантазія, а реальна розробка, над якою вже працюють в одному зі столичних конструкторських центрів. Українці давно навчили машини провідних світових виробників "розумного зору".

Олексій показує можливості комп'ютерного зору. Таку технологію використовують в автопілоті та «асистенті водія». Програма за допомогою звичайної камери будує 3Д карту маршруту автомобіля й дозволяє максимально точно локалізувати машину в просторі.

Дана технологія присвячена для одночасної локалізації і мапінгу, існує багато варіацій такого алгоритму, але першопочатково така розробка була запропонована для роботів. Щоб він міг потрапляючи в незнайоме середовище міг зрозуміти оточуючий об’єкт дистанцію до них і проходячи по даній траєкторії наступного разу міг чітко розуміти і приймати рішення про маневри.

Олексій Рощупкин, консультант GLOBALLOGIC

Таке програмне забезпечення для понад десяти провідних автовиробників створюють в одному з київських офісів. Ба більше українські програмісти вже працюють над технологією, що стане фундаментом для автопілота наступного рівня – значно досконалішого за систему, що заснована нині в Теслі.

Современный автомобиль становится программным продуктом. Это уже далеко не средство продвижения, а многофункциональный гаджет, как ваш смартфон или планшет. И функциональность автомобиля в будущем все больше будет определяться прогормоном обеспечением. Которое в нем находиться, а не физ характеристиками.

Андрій Яворськи, віце-президент по стратегії в GLOBALLOGIC

Технологія "машинного навчання", вкупі з розвиненим розпізнаванням навколишніх предметів і онлайн комунікацією через "хмару" - значно підвищить рівень безпеки автономних авто. Один безпілотник зможе допомагати іншому - поділившись досвідом поїздки в тій чи іншій місцевості.

Современная вычислительная техника достигла таких вершин, когда в маленькую коробочку мы можем разместить достаточно большую вычислительную мощность – это открыло колоссальные возможности для применения новых алгоритмов распознавания и компьютерного виденья, что сделано для автопромышленности комп зрение как основным инструментом сбора информации, о ситуации на дороге.

Роман Разуваєв, віце-президент по інжинірингу в GLOBALLOGIC

Розробники впевнені – перші безпілотники без керма й педалей на українських дорогах з’являться у недалекому майбутньому – років за 7-10. І додають – зроблять усе, аби пришвидшити хід цієї історії.

Більше цікавого дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...
Останні новини
Чоловік застряг у витяжці і пробув там два дні
Чоловік застряг у витяжці і пробув там два дні
14 12 2018
ДЖЕДАІ

"Дуже втомився. Піду посплю у витяжку" – таку історію розповів чоловік рятувальникам, які визволили його із полону. У трубі він провів два дні, і вже був готовий помирати.

Як проїхатися у індійському потязі і вижити
Як проїхатися у індійському потязі і вижити
14 12 2018
ДЖЕДАІ

Макс Хотіленко у сюжеті розповів про те, як проїхатися індійським потягом і вижити. Ексклюзивний матеріал із серії «Індійський привіт».

Снігова навала прийшла у Київ
Снігова навала прийшла у Київ
14 12 2018
ДЖЕДАІ

У місто не пускають вантажівки, комунальники вивели рекордну кількість снігоприбиральної техніки, однак від аварій і заторів це не врятувало.

Приголомшливі кадри з усього світу, – добірка від ДЖЕДАІ
Приголомшливі кадри з усього світу, – добірка від ДЖЕДАІ
13 12 2018
ДЖЕДАІ

Кульбіти у повітрі та запах спаленої гуми - так американець тікав від копів! Російська красуня переплутала смуги руху. Та китайський піцайоло, від якого втекло тісто. Приголомшливі кадри з усього світу – в сюжеті.

Розпочався суд, який врешті має назвати убивцю адвоката Ірини Ноздровської
Розпочався суд, який врешті має назвати убивцю адвоката Ірини Ноздровської
13 12 2018
ДЖЕДАІ

Страшна історія, що триває вже три роки. Молодша сестра загинула під колесами водія-наркомана, а старшу вбили через те, що шукала справедливого покарання. Почався суд, який врешті має назвати убивцю адвоката Ірини Ноздровської.

Міфи і факти про індійську поліцію
Міфи і факти про індійську поліцію
13 12 2018
ДЖЕДАІ

Що довші в копа вуса, то більша його зарплатня. Принаймні, так вважають в Індії. Про місцевих поліцейських взагалі ходять незліченні легенди. ДЖЕДАІ вирішили перевірити їх на правдивість.