Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Безпілотники made in Ukraine 2018-10-12

Безпілотники made in Ukraine

Понеділок - п'ятниця
18 50
ДЖЕДАІ
Поширити в соціальних мережах:

Це не далека фантазія, а реальна розробка, над якою вже працюють в одному зі столичних конструкторських центрів. Українці давно навчили машини провідних світових виробників "розумного зору".

Олексій показує можливості комп'ютерного зору. Таку технологію використовують в автопілоті та «асистенті водія». Програма за допомогою звичайної камери будує 3Д карту маршруту автомобіля й дозволяє максимально точно локалізувати машину в просторі.

Дана технологія присвячена для одночасної локалізації і мапінгу, існує багато варіацій такого алгоритму, але першопочатково така розробка була запропонована для роботів. Щоб він міг потрапляючи в незнайоме середовище міг зрозуміти оточуючий об’єкт дистанцію до них і проходячи по даній траєкторії наступного разу міг чітко розуміти і приймати рішення про маневри.

Олексій Рощупкин, консультант GLOBALLOGIC

Таке програмне забезпечення для понад десяти провідних автовиробників створюють в одному з київських офісів. Ба більше українські програмісти вже працюють над технологією, що стане фундаментом для автопілота наступного рівня – значно досконалішого за систему, що заснована нині в Теслі.

Современный автомобиль становится программным продуктом. Это уже далеко не средство продвижения, а многофункциональный гаджет, как ваш смартфон или планшет. И функциональность автомобиля в будущем все больше будет определяться прогормоном обеспечением. Которое в нем находиться, а не физ характеристиками.

Андрій Яворськи, віце-президент по стратегії в GLOBALLOGIC

Технологія "машинного навчання", вкупі з розвиненим розпізнаванням навколишніх предметів і онлайн комунікацією через "хмару" - значно підвищить рівень безпеки автономних авто. Один безпілотник зможе допомагати іншому - поділившись досвідом поїздки в тій чи іншій місцевості.

Современная вычислительная техника достигла таких вершин, когда в маленькую коробочку мы можем разместить достаточно большую вычислительную мощность – это открыло колоссальные возможности для применения новых алгоритмов распознавания и компьютерного виденья, что сделано для автопромышленности комп зрение как основным инструментом сбора информации, о ситуации на дороге.

Роман Разуваєв, віце-президент по інжинірингу в GLOBALLOGIC

Розробники впевнені – перші безпілотники без керма й педалей на українських дорогах з’являться у недалекому майбутньому – років за 7-10. І додають – зроблять усе, аби пришвидшити хід цієї історії.

Більше цікавого дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Під Черкасами проходять масштабні навчання
Під Черкасами проходять масштабні навчання

Свої військові вміння на полігоні відточували резервісти-прикордонники. Багато з них вже брали участь у бойових діях, тому до спецпідготовки підійшли дуже серйозно.

Депутати хочуть повернути мобільні станції, що перевіряють рівень вихлопних газів
Депутати хочуть повернути мобільні станції, що перевіряють рівень вихлопних газів

Контролювати авто на шкідливість викидів – нова "стара" ініціатива від депутатів. Скільки доведеться заплатити за отруйний дим з глушника та чи не стане це новою корупційною схемою на дорозі?

Сімдесят столичних мостів знаходяться у аварійному стані
Сімдесят столичних мостів знаходяться у аварійному стані

І якщо Шулявський не згадує хіба що ледачий, то про решту воліють мовчати і ЗМІ, і чиновники. ДжеДАІ відшукали чергову стомлену конструкцію. Міст весь у дірках. Бетонні конструкції розсипались. Арматура прогнила.

Українські лісівники розпочали полювання на браконьєрів
Українські лісівники розпочали полювання на браконьєрів

На поміч лісівникам прийшла і сучасна техніка для виявлення зловмисників. У лісах працюють фотопастки, патрульні мають тепловізори, а кілька разів на день над зеленим масивом кружляють квадрокоптери.

У Південній Кореї таксисти вимагають від уряду заборонити місцевий Убер
У Південній Кореї таксисти вимагають від уряду заборонити місцевий Убер

50 тисяч південнокорейських таксистів паралізували рух у Сеулі. Перевізники виступають проти запуску сервісу, аналогічного Уберу.

ДжеДАІ дізнались, як себе поводити на дорогах в Молдові
ДжеДАІ дізнались, як себе поводити на дорогах в Молдові

Як виявилося, місцеві копи – доволі суворі хлопці, які з порушниками не панькаються.

Читати більше