Телеканал 2+2 покаже чотирисерійний серіал «Окуповані» про незламність українців на захоплених територіях

Анонси 2+2
Телеканал 2+2 покаже чотирисерійний серіал «Окуповані» про незламність українців на захоплених територіях
Поширити в соціальних мережах:

На створення серіалу авторів наштовхнули численні вражаючі історії звичайних людей…

08 грудня о 18:30 телеканал 2+2 покаже нову чотирисерійну воєнну драму «Окуповані» про незламність і стійкість українців, які перебуваючи на тимчасово окупованих територіях, продовжують чинити опір.

За сюжетом, під час наступу російських військ головний герой Роман відвозить екс-кохану Юлю та її сина за місто до батьків. Проте вже за лічені години селище, яке здавалося більш безпечним місцем, опиняється в оточенні росіян. Місцеві фактично стають заручниками окупантів – без зв’язку та продовольства, під постійною загрозою відправитися на «підвал» за найменшу непокору. Та незважаючи на щоденну небезпеку, невизначеність і страх, Роман разом з групою сміливців організовують партизанський рух: виводять з ладу російську техніку, вчиняють диверсії, збирають інформацію для ЗСУ, під обстрілами рятують і допомагають селянам. Кожен з них розуміє, що єдиний шлях до перемоги й звільнення – боротьба.

впывп

яыыяся

У головних ролях: Юрій Феліпенко, Анастасія Капінус, Роман Ясіновський, Михайло Пулянський, Андрій Поліщук, Анастасія Назарова, Олександр Ігнатуша, Тетяна Юрікова, Андрій Макарченко та ін.

На створення серіалу «Окуповані» авторів наштовхнули численні, вражаючі історії спротиву українців у тимчасово окупованих містах України. Зокрема, розповідь телеведучого та актора Геннадія Попенка, який у перші дні повномасштабної війни разом з родиною опинився в оточеному російською армією Іванкові, що на Київщині.

ваыва

«Одразу після звільнення Іванкова я став викладати історії з окупації у Фейсбук, писати про наш побут, про людей, котрі попри все боролися, вражали своєю незламністю. Як виявилося пізніше, мої відверті розповіді надихнули продюсерів 2+2 на створення цієї драми. Деякі герої моїх дописів навіть стали прототипами екранних персонажів, – розповів Геннадій Попенко. – Проте це не документальний фільм. Усе-таки герої серіалу – збірний образ українців, які, перебуваючи в окупації у різних містах України, на свій страх і ризик, чинили й досі чинять опір загарбникам».

У червні 2022 року Попенко склав присягу та вступив до лав ЗСУ. Попри це актор продовжує активно волонтерити. Крім того, влітку цього року Геннадій мав можливість зіграти одну з ролей у серіалі «Окуповані».

ываыва

«Роль, яку я граю, дуже важлива для окупованих людей. Мій герой – командир підрозділу з позивним «Скіф», який першим заходить у звільнене місто. Це символічно для мене. Бо я досі пам’ятаю крик «Наші!», що ми почули від сусідів 1-го квітня 2022 року. Вибігаєш з будинку й бачиш першого розвідника, кидаєшся на нього, готовий цілувати його і підкидати на руках. На той момент для тебе це ледве не найцінніша людина у світі. Це той, хто закінчує усі твої страждання, повертає надію, яка була втрачена на час окупації, приносить тобі Україну і нове життя».

Зйомки воєнної драми «Окуповані» проходили у Києві та Київській області. Так, будинок, в якому за сценарієм герої переживають окупацію, був частково понівечений російськими військовими у лютому-березні 2022 року. Він розташований у Гостомелі та на початку вторгнення став укриттям для місцевих.

ваыва

ваыа

Виробництвом драми на замовлення телеканалу 2+2 займався 1+1 Production.Originals. Генеральні продюсери: Сергій Кизима, Акім Галімов. Продюсери: Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Володимир Москалець. Режисер: Павло Тупік. Сценарист: Андрій Кокотюха.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Рівно 102 роки тому археологи відкрили гробницю фараона Тутанхамона вперше за 3 000 років: як це було?
Від вагової одиниці срібла до популярного платіжного засобу середньовічної Європи: як народилася «гривня»?
Від вагової одиниці срібла до популярного платіжного засобу середньовічної Європи: як народилася «гривня»?

Історія грошей Києва, який був у середні віки величезним фінансовим центром…

НЛО над полігоном «Капустин Яр»: чому Сталін звернувся до вченого Сергія Корольова під час Другої світової?
Сенсаційна теорія: науковці запропонували нове пояснення походження супутників Марса – Фобоса і Деймоса
Проміняла країну з одним із найвищих рівнів життя на Україну: історія датчанки Карен-Маріє Крагелунд
«Це стрічка про людяність у жорстких обставинах», – режисер Денис Тарасов про воєнну драму «Шлях»
Читати більше