Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

На телеканалі 2+2 – телевізійна прем’єра проєкту «Українські палаци. Золота доба»

Анонси 2+2
На телеканалі 2+2 – телевізійна прем’єра проєкту «Українські палаци. Золота доба»
Поширити в соціальних мережах:

Про вісім унікальних українських палаців та їхніх власників…

12 листопада о 12:00 на телеканалі 2+2 стартує показ першого сезону історичного проєкту Акіма Галімова «Українські палаци. Золота доба» про вісім унікальних українських палаців та їхніх власників, долі яких оповиті легендами і загадками. Щонеділі на глядачів чекає дві серії циклу.  

«Українські палаци. Золота доба» – історичний документальний цикл, мета якого показати культурну та історичну спадщину України. Команда проєкту разом з істориками, архітекторами з 3D реконструкцій і спеціалістами VFX відтворюють повністю або частково зруйновані українські палаци. У кожному епізоді також розкриваються найцікавіші факти з життя та діяльності власників зруйнованих, пограбованих або перебудованих у 20 столітті палаців.

12 листопада в ефірі каналу 2+2 вийдуть два епізоди: про маєток Потоцьких в Антонінах та палац братів Гредлів у місті Сколе.  

У випуску «Українські палаци. Золота доба: палац в Антонінах» глядачі почують історію палацу підприємця Юзефа Потоцького в Антонінах Хмельницької області. Свого часу тут розводили породистих коней, влаштовували елітні полювання, збудували власний аеродром та навіть облаштували зоопарк з екзотичними тваринами. У 20 столітті маєток був спалений більшовиками, наразі від нього нічого не лишилося. Тому автори проєкту створили 3D-модель палацу, використовуючи архівні документи та фотографії.

В епізоді «Українські палаци. Золота доба: палац у Сколе» розкажуть історію братів Гредлів та їхнього палацу в Сколе на Львівщині. Барони Гредлі були власниками міжнародної компанії з обробки та продажу деревини, а за кордоном прославились як постачальники паркету для Букінгемського палацу. На виручені від бізнесу кошти Гредлі будували лікарні та школи для місцевого населення, відкривали курортні центри для відпочинку й лікування, куди приїжджали багатії з усієї Європи.

Проєкт став переможцем конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 3. Конкурс був організований медіаконсалтинговою компанією Media Resourсes Management (MRM) за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA) та «Зміцнення Громадської Довіри» (UCBI), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.

Зазначимо, наразі до показу готується другий сезон циклу «Українські палаци. Золота доба», присвячений палацам, що належали козацькій аристократії. Прем’єра відбудеться цього року на телеканалі 2+2.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Зіткнення зірок у Сонячній системі: що станеться, якщо повз Землю вирішить «прогулятися» подорожуюча зірка?
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді

Трилобіти повстають із попелу, щоб відкрити стародавню карту світу…

Повернувся з полону і зробив пропозицію: історія Діани та азовця Лева, яка показує силу кохання та віри
Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

Читати більше