«Готовий до всього!»: на телеканалі 2+2 стартує новий телевізійний сезон

Анонси 2+2
«Готовий до всього!»: на телеканалі 2+2 стартує новий телевізійний сезон
Поширити в соціальних мережах:

На глядачів чекають чотири прем’єри гостросюжетних серіалів власного виробництва...

Канал 2+2 розпочинає свій телесезон під слоганом «Готовий до всього!». На глядачів чекають чотири прем’єри гостросюжетних серіалів власного виробництва, найбільша кількість прем’єрних випусків із циклу «Загублений світ» та спецпроектів, а також показ культових блокбастерів, герої яких готові до нових викликів, непередбачуваних ситуацій, небезпечних пасток та несправедливості сьогодення.

16 серпня відбудеться прем’єра нового гостросюжетного серіалу власного виробництва «Плут» — кримінального детективу про кмітливого відчайдуха, наполегливого та безстрашного колишнього злочинця на прізвисько Плут який, переживши втрату близьких, бандитське юнацтво і роки у в’язниці, в один момент круто змінює свою долю. Нагадаємо, це вже другий спільний проект телеканалу 2+2 та медіасервісу MEGOGO. В рамках співпраці показ 16-серійного детективу відбудеться на медіасервісі MEGOGO та телеканалі 2+2.

Крім того, в цьому телесезоні на глядачів 2+2 чекає ще кілька прем’єр серіалів власного  виробництва: детективний серіал «Козирне місце», кримінальний детектив «Відступники», а також довгоочікуване продовження екшн-серіалу «Ангели».

16 серпня розпочнеться показ нових випусків документальних програм «Загублений світ». Незмінні ведучі Максим Сухенко та Геннадій Попенко продовжать розкривати невідомі, часом шокуючі факти про давно знайомі та звичні нам явища й події.  Окрім цього, в ефірі каналу виходитиме три тематичні спецпроекти від авторів програми «Загублений світ»: «Країна, що змінює світ» — серія випусків про українців, які своїми неймовірним вчинками та досягненнями змогли змінити нашу планету, «Магія влади» — які секрети приховували та яку ціну заплатити за свою владу всесвітньо відомі диктатори і тирани, та спецпроект «Конспірологія» з ведучим Андрієм Дебріним про інший, прихований від більшості людей бік їхнього життя — теорії змови, таємні клани та грандіозні афери.

З 20 серпня канал 2+2 посилює кінопоказ від світових кіностудій, зокрема студії 20th Сentury Fox. Починаючи з вечора п’ятниці та протягом вихідних глядачі каналу можуть насолоджуватись переглядом бойовиків та пригодницьких кінобестселерів  «Люди Ікс», «Дедпул», «Марсіанин», «Kingsman», «Планета мавп» та ін.  

Дивись також:

Четыре проекта 2+2 достигли исторических рекордов телесмотрения

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»
Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»

Нещодавно вчені реконструювали череп і зробили сенсаційну заяву…

Історії маленьких українців, які змінюють Україну та світ – у новому випуску «Загубленого світу»
Поєднував птахів і рептилій: вчені дослідили унікальні скам'янілості динозавра зі «скляною» шкірою
Читати більше