Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

З’явилася нізвідки і швидко створила потужну державу: чи могла загадкова цивілізація шумерів бути єдиною працивілізацією?

Загублений світ
З’явилася нізвідки і швидко створила потужну державу: чи могла загадкова цивілізація шумерів бути єдиною працивілізацією?
Поширити в соціальних мережах:

Як доказ спільного родоводу цивілізацій дослідники приводять дивовижну схожість між…

На думку прихильників теорії про існування однієї спільної цивілізації, яка дала усі блага та технології іншим працивілізаціям, пам'ять про неї можливо прийшла до нас у вигляді легенд про Атлантиду – острівну державу, яку ще Геродот називав «квітучою прабатьківщиною людства».

Як доказ спільного родоводу цивілізацій дослідники приводять дивовижну схожість між ранніми культурами Єгипту та Америки: обидві будували піраміди, для письма використовували ієрогліфи, а після смерті робили зі своїх небіжчиків мумії. Також у них подібні розписи у храмах та усипальницях. І досконала технологія трепанації людського черепа.

Ці та багато інших фактів, на їхню думку, наводять походження двох цивілізацій з одного кореня, при чому це мало бути свідоме переселення великої групи інженерів та вчених на інші континенти. Адже жменька купців та мореплавців, яким пощастило перетнути океан, не матимуть достатньо знань, тим більше для створення розвиненої цивілізації.

«Щось сталося, що примусило її йти за горизонт, шукати щось нове, нові території, - вважає дослідник історії та астроархеолог Олександр Кликавка. – Поширювалися знання, люди, генофонд, традиції та символіка».

То що ж це був за народ? Тривалий час провідні вчені вважали цим загадковим етносом шумерів, творців однієї з найдавніших цивілізацій. Взявшись ніби нізвідки шумери швидко створили потужну державу і винайшли майже усі науки, що дійшли до наших часів. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальні рештки та кривавий водоспад: топ-7 феноменів Антарктиди, які не зустрічаються більше ніде у світі
Рятуючи спадщину: бібліотекарка з Донеччини відкрила у Черкасах куточок для читання з українською літературою
Берлінський стиліст щодня з 24 лютого робить ліфто-луки на підтримку України – фото миттєво залітають в тренди
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені

Цей вірус здатен інфікувати бактерії…

Інноваційні методи лікування: як стовбурові клітини прискорюють одужання поранених українських бійців?
П’ять золотих злитків вагою більше 5 кг знайшов британський колекціонер у бензобаку старого радянського танка
Читати більше