Його дружини витрачають на шопінг по $6 млн: як найбагатший африканський король керує найбіднішою країною у світі?

Загублений світ
Його дружини витрачають на шопінг по $6 млн: як найбагатший африканський король керує найбіднішою країною у світі?
Поширити в соціальних мережах:

Мсваті III – правлячий король держави Есватіні, розташованій на південному сході Африки.

У гаражі найбагатшого африканського правителя Мсваті III 19 Rolls-Royce, 120 розкішних BMW, 20 броньованих Mercedes та унікальний Maybach, вартістю пів мільйона доларів. У 2010 році король Есватіні придбав свій надсучасний приватний літак за $12 мільйонів і ще за $3,5 мільйони замовив туди розкішний інтер’єр, а щоб округлити суму до $15 мільйонів купив на борт картини видатних художників.

У 2009 році п’ять дружин Мсваті у супроводі 40-ка слуг облетіли Францію, Італію, Тайвань та США. І витратили на покупки $6 мільйонів. За деякий час дружини повторили розвагу, але цього разу обрали для подорожі ОАЕ. Втім сума витрат не змінилася.

І це все відбувається у той час, коли більшість населення Есватіні виживає за 67 центів у день – це приблизно 800 грн на місяць.

«Він (Мсваті III) робить це для себе, робить свою зону комфорту. Якщо йому суспільство це дозволяє, то чому ні? Він думає, якщо вони можуть терпіти, то нехай терплять, а я буду продовжувати збагачуватися. – каже психолог Ярослава Унгул, пояснюючи світосприйняття правлячого короля Есватіні. – Якщо для цього потрібно когось прибрати, то я це зроблю. Чого? Бо внутрішньо я звик до певного статку, то хіба я можу його добровільно позбутися його? Ні!».

Але звідки такі статки у короля найбіднішої країни Африки? Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше