Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Яка прикмета могла врятувати Вадима Нестерчука від смерті?

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
У кожного професійного товариства є свої прикмети. Чи мала б історія гонщика Вадима Нестерчука щасливий кінець, якби він не ігнорував знаки, які посилала йому доля?

Свого часу зірка автоперегонів Вадим Нестерчук проігнорував прикмету сплюнути через плече. Друзі та колеги згадують, що перед черговим змаганням він похвалився новим потужним двигуном у автомобілі. Тоді Вадиму порадили тричі сплюнути через ліве плече, аби не зурочити, та чоловік лише посміявся над забобонами. За кілька місяців Вадим Нестерчук загинув. Це була низка фатальних збігів і проігнорованих знаків долі.

Пустеля Руб-ель-Халі – найспекотніше місце у світі. Температура піску тут – +80, влітку у затінку – +50. Саме у цій пустелі випробовував авто перед змаганнями Вадим Нестерчук. Цього разу він вилетів на тренування ослаблений грипом, а головний механік перед вильотом зламав ключицю та залишився вдома. Щось ніби натякало, що Вадиму Нестерчуку теж варто залишитися, однак він не дослухався.

Містичні повір’я – пережитки минулого?

До пустелі він подався разом з місцевим координатором, і не двома автомобілями, як завжди, а одним – одна з автівок зламалася просто перед стартом, що теж є поганою прикметою. Згодом авто Вадима Нестерчука засіло між дюнами, напарнику стало зле, тому чоловік вирішив пройти до дороги – а це 10 кілометрів по розжареному піску… Його знайшли на трасі вже мертвим – рятувальники запізнились на півгодини.

Справжня містика почалась потім на похоронах Вадима, коли раптово зайнялося припарковане поруч авто. Його ледь встигають загасити, і тут же з ОЄА прийшла звістка: серед пустелі сам по собі згорів автомобіль Вадима Нестерчука.

Можливо, якби чоловік дослухався до прикмет, злі духи не змогли б завадити планам Вадима, і він залишився живий. Чи дійсно прикмети та забобони вплинули на долю людини? Дивіться у сюжеті!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?

Доки одні тяжко працюють і лише мріють про багатство, іншим гроші падають просто з неба. Чи приносять щастя несподівані кошти?

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду
Норвезький музикант грає на інструментах з льоду

Крига, виявляється, може бути матеріалом для унікальних музичних інструментів. Із замерзлої води можна виготовити ксилофони та барабани.

Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей
Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей

Ми звикли думати, що багатії працюють більше, ніж інші люди, створюють новітні технології, генерують революційні ідеї і мають феноменальну інтуїцію, яка дозволяє успішно вкладати гроші. Та чи дійсно це так насправді?