Колись він міг стати зіркою на сцені, але загарбницька війна змусила його стати…
Серед звільнених з російського полону українських бійців багато таких, що за час війни зі звичайних людей перетворилися на супергероїв, за якими, затамувавши подих стежить увесь світ. Серед них і Михайло Діанов, фото з яким у катакомбах Азовсталі облетіло увесь світ.
Михайло – старший сержант 36-ї окремої бригади морської піхоти Збройних Сил України та музикант за освітою. Колись він міг стати зіркою на сцені, але загарбницька війна змусила його стати на захист Батьківщини.
У Маріуполі, під час облоги міста, Михайло став справжнім героєм. Спочатку він разом з іншими українськими захисниками декілька місяців давав відсіч ворогу і це попри важке поранення руки. А згодом провів чотири важкі місяці в оленівській катівні. І лише наприкінці вересня 2022 року зміг повернутися додому. Проте стан його здоров’я, як і майже усіх полонених українців, був важкий, а на руку без сліз неможливо було дивитися.
Спільнота та люди, що слідкували за долею Михайла, зазначали, що його фірмова посмішка відома на весь світ, не покинула його навіть під час найскладніших моментів. Той, хто стояв перед ворогом та пережив страшні дні полону, зберіг свій гумор і позитивний настрій.
Після складної операції, проведеної в США, Михайло знову може користуватися рукою. А гроші, які для нього збирала вся Україна, Михайло Діанов передав своїм побратимам, які також потребували лікування.
Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також:
- Втілює мрії загиблого на війні сина: мати героя побудувала дітям-односельцям сучасний спортивний майданчик
- Видобуток золота у космосі: на астероїдах знаходиться найчистіше золото 1000 проби, якого немає на Землі
- Видатні українці: Соня Делоне – художниця, модна ікона, яка прославила Україну більше століття тому