Українська формула успіху: відома акторка в окупації об’єднала мешканців Київщини і створила волонтерський штаб

Загублений світ
Українська формула успіху: відома акторка в окупації об’єднала мешканців Київщини і створила волонтерський штаб
Поширити в соціальних мережах:

Мова йде про акторку Театру на лівому березі Анастасію Пустовіт…

Українська формула успіху – це коли кожен робить те, що повинен. З повномасштабним вторгненням росії в Україну на медійних українців впало значно більше відповідальності. Їхня пізнаваність добре гуртує людей та надихає не боятися, а щось робити. Більшість популярних українців з честю прийняли цей виклик і з головою пірнули у волонтерство. Серед них і акторка Театру на лівому березі Анастасія Пустовіт, зірка українського серіалу «Перші ластівки».

Велику війну Настя зустріла у Києві, проте, як і багато хто з українців вирішила виїхати подалі від великого міста, помилково вважаючи, що там буде безпечніше. Акторка з батьками приїхали на свою Батьківщину – у Немішаєве, Бучанського району, Київської області. Київщина з першого дня опинилася під ударом загарбників, однак у самому Немішаєвому перші два дні видалися відносно спокійними. Ще до появи у селищі окупантів, відома акторка Анастасія Пустовіт об’єднала місцевих мешканців і створила волонтерський штаб  

«Якийсь час ми могли відносно вільно пересуватися по селищу і допомагати людям. Ми привозили продуктові набори, допомагали матусям, у яких не було молока, відшукати суміші. Люди у скрутний час згуртувалися і просто повалили до нас. Нам забили полки речами та продуктами дуже швидко. Ми не очікували такого. Люди просто приїжджали машинами і вигружали мішками картоплю, закрутки, одяг», - згадує акторка Анастасія Пустовіт.

Проте умови дуже швидко змінилися і у їхнє селище прийшли російські загарбники. Як Анастасії з батьками вдалося виїхати з окупованої Київщини? З якими подарунками прийшли до них у бомбосховище російські солдати на 8 березня? Що акторку вразило у Львові? Та що зараз робить відома актриса Театру на лівому березі аби пришвидшити перемогу України у війні з росією?

Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Найдовший експериментів у світі: як найстаріша акумуляторна батарея працює вже понад 180 років?
Українське серце: як канадієць закохався в Україну, створив тут родину та відкрив бізнес, який працює і сьогодні
«Росіяни взяли в полон начальника ГУР Кирила Буданова» - нові російські фейки
«Росіяни взяли в полон начальника ГУР Кирила Буданова» - нові російські фейки

Такі z-новини зазвичай живуть дуже коротко – всього один день…

Прем’єра на телеканалі 2+2 — документальний проєкт «Російський спрут. Як кремль впливає на світ»
Їм понад 50 тисяч років: найстаріші людські віруси виявили науковці у кістках неандертальця
Їм понад 50 тисяч років: найстаріші людські віруси виявили науковці у кістках неандертальця

Попереднє звання належало вірусам, знайденим в Homo sapiens віком 31 600 років…

Читати більше