Суперсила українців: мешканка Гостомеля, вирвавшись із пекла, повернулася, аби вивезти сусідів

Загублений світ
Суперсила українців: мешканка Гостомеля, вирвавшись із пекла, повернулася, аби вивезти сусідів
Поширити в соціальних мережах:

Герої можуть знаходитися і серед звичайних людей…

Самопожертва стала суперсилою українців під час війни. Історія Лариси Дроздової є яскравим прикладом цієї неймовірної волі та героїзму, які проявили звичайні жителі Гостомеля в найважчий час.

У її місті, що було окуповане в перший же день повномасштабного вторгнення росії, пекло виринало на кожному кроці. Лариса разом з донькою та сусідами мусили ховатися в підвалі, де смертельна небезпека чатувала на кожному кроці. Але навіть у цих важких обставинах, людська доля та надія на порятунок важили більше за будь-які ризики.

Кілька днів по тому, як їм вдалося виїхати до Києва, Лариса помітила оголошення волонтерів, які планували евакуацію цивільних з Гостомеля. Жінка знала, що вона володіла цінними знаннями про своє місто, які могли стати вирішальними для евакуації, тому без вагань приєдналася до волонтерів. Тоді вона вивезла з Гостомеля не лише своїх сусідів, але і сотні інших мешканців, як міста так і суміжних сіл. Евакуаційна колона розрослася тоді до понад сотні машин.

«Коли ми їхали вже назад до нас приєднувалося все більше автівок. Якщо з Гостомеля ми вивозили плюс-мінус 200 людей, то потім до нас приєдналося ще людей 500», - згадує Лариса.

Завдяки неймовірній місії, що об'єднала українців, вдалося врятувати 700 людей з пекла. Ця історія показує, що супергерої не завжди мають надприродні сили, але вони завжди готові вчинити неймовірні речі, щоб врятувати інших. Ця історія нагадує нам, що герої можуть знаходитися серед звичайних людей, які готові встати на захист інших навіть у найважчі моменти.

Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
Читати більше