Секретні експерименти над колективною свідомістю: Ейфелева вежа може впливати на психіку людей?

Загублений світ
Секретні експерименти над колективною свідомістю: Ейфелева вежа може впливати на психіку людей?
Поширити в соціальних мережах:

Справжнє призначення французької вежі було далеко не для розваг туристів…

Загадкова та приваблива, Ейфелева вежа завжди викликала надзвичайний інтерес серед людей з моменту свого встановлення. Ця французька символічна споруда є втілення технічного майстерності та краси, яка зачаровує своєю масштабністю та елегантністю. Проте, мало кому відомо, що за своєю красою вежа приховує безліч таємниць.

Деякі дослідники вважають, що справжнє призначення Ейфелевої вежі було далеко не для розваг туристів, а проведення таємних експериментів над людською психікою.

«Ейфелеву вежу могли використовувати для психологічних експериментів над колективною свідомістю. Вчені встановили на ній передавач, який керував мисленням і поведінкою людей», - вважає психотерапевт із тридцятирічним досвідом Олексій Шевцов.

За словами психотерапевта Олексія Шевцова, це могло бути спробою приборкати національний дух Франції, яка відома своєю бурхливою історією революцій, яких тут було найбільше у світі.  

Та чи може будівля дійсно впливати на психіку людини? Деякі дослідники стверджують, що форма вежі, схожа на витягнуту піраміду, може мати особливий енергетичний вплив.

«Форма певних об’єктів, це може бути тарілка, або піраміда, може акумулювати певну енергію. Вона може бути позитивною, руйнівною, або навіть смертельною», - розповів доктор політичних наук, професор Валерій Бебик.  

Більше подробиць, а також історію про те, як Ейфелева вежа залишилася єдиним місцем у Франції, яке так і не вдалося окупувати Гітлеру, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше