Російське викривлення історії: чому на шоломі з кремля, начебто православного володаря, написані цитати із Корану?

Загублений світ
Російське викривлення історії: чому на шоломі з кремля, начебто православного володаря, написані цитати із Корану?
Поширити в соціальних мережах:

Він зберігається у зброярській кімнаті і дехто вважає, що він належав…

«Чим більш неймовірна брехня, тим легше в неї повірить більша кількість людей» - це слова фашиста-пропагандиста, одного із найближчих та довірених осіб Адольфа Гітлера Йозефа Геббельса. Як і в наш час, так і багато років тому росія слідувала саме його методичкам і викривляла історію на свою користь.

Навіть зараз у зброярській кімнаті московського кремля зберігається розкішний шолом, оздоблений дорогоцінним камінням. Дехто навіть вважає, що він належав самому Олександру Невському. Але якщо уважно придивитися до реліквії, стають помітними загадкові написи арабською мовою – цитати із священного для мусульман Корану. Одна з них дослівно перекладається, арабською як «немає Бога, крім Аллаха» - досить дивні, як для шолома православного володаря, написи.

Частина дослідників пов’язує дивний артефакт із Золотою Ордою, якій тоді підкорялася москва, але в російського академіка Фоменка та його послідовників зовсім інша версія історії. Вони переконують, що відомої нам зі шкільних підручників монгольської навали не було взагалі. Тобто ніяка Золота Орда Київську Русь не руйнувала! Більше того, на їхнє переконання, древня Русь і була тією самою ордою або як вони ще її називають «великою тартарією».

«Створено міф про славяно-аріїв, які начебто володіли майже всією Євразією впродовж багатьох тисяч років, а ця «велика тартарія» була начебто останнім форпостом цієї держави, - розповів дослідник історії Олександр Кликавка. – Цей міф було створено росією для того, щоб виправдати свої завоювання Уралу, Сибіру та Далекого Сходу. Мовляв раніше тут були наші предки».

Як єдиний доказ прихильники божевільної теорії продемонстрували карту, де велетенську частину Євразії підписано, як «тартарія». Хоча стародавні картографи так позначали дику, ще не вивчену, територію. Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Де шукати віддалену роботу. ТОП 5 порталів
Де шукати віддалену роботу. ТОП 5 порталів

Та де знайти найкращі пропозиції від роботодавців з усього світу...

«Це не ми, вони самі»: чому протягом 10-ти років росія виправдовує обстріли мирних міст України цими двома фейками?
«Це не ми, вони самі»: чому протягом 10-ти років росія виправдовує обстріли мирних міст України цими двома фейками?

Поки наші захисники наближають перемогу, люди в тилу збирають докази злочинів рф…

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
Читати більше