Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Радіоактивні мутанти живуть серед нас

Вт-Пт
Загублений світ
Радіація вбиває, але не всіх. Радіація не діє на щурів та тарганів, а також на деяких людей. Як радіонукліди впливають на людину?

У 1913 році вчені знайшли спосіб відносно недорогого виробництва радію – хімічного елементу, що світиться у темряві. Порошок одразу ж став популярним. Підприємливі ділки почали додавати його скрізь: до фарби, кремів для рук, зубної пасти, шоколаду і напоїв. Про те, що радій – радіоактивний елемент, який викликає рак та смерть, тоді ніхто навіть не здогадувався. Натомість вважалося, що радій підвищує життєвий тонус організму і сприяє його омолодженню.

Кожного року японець Асусі Хосіно святкує свій другий день народження. У 1945 році він пережив ядерне бомбардування, що здійснили у Хіросімі американські військові. На його очах люди гинули у страшних муках, вони буквально зварилися живцем. З тих, хто вижив, шматками злазила шкіра. Та сам Хосіно дивом лишився неушкодженим.

Диявольський експеримент: як випробовують ядерну зброю на громадянах? 

Так само впливу радіації не підвладні пацюки та таргани. Генетики пояснюють цю аномалію особливістю будови хромосом цих істот. Хромосоми Хосіно також мутували.

Потрапляючи до живого організму, радіонукліди починають руйнувати здорові клітини. Також вони деформують структуру хромосом, через що у новонароджених дітей можуть виникати різні аномалії. Люди, які мешкають у місцях із підвищеним радіаційним фоном, мають більшу кількість мутацій.

Чому уряди різних країн замовчують проблеми із ядерними випробуваннями? – дивіться у відео.

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Хто вони, жертви експериментів?
Хто вони, жертви експериментів?

Які жахіття відбуваються у лабораторіях та клініках просто з цікавості?

Глутамат натрію: шкідливо чи ні?
Глутамат натрію: шкідливо чи ні?

Нас обманюють виробники продуктів. Вони роблять їжу смачнішою, ніж вона є насправді. І часто ви дуже помиляєтеся, якщо думаєте, що їсте справжні продукти.

Як бачать світ тварини
Як бачать світ тварини

Зір та сприйняття кольорів різниться у тварин та людей. Собаки, наприклад, бачать світ у сірому спектрі. А от як бачать світ коні, риби та птахи? – розповідає Загублений Світ.