Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Радіоактивні мутанти живуть серед нас 2018-09-14

Радіоактивні мутанти живуть серед нас

Вт-Пт
17
15
Загублений світ
Радіація вбиває, але не всіх. Радіація не діє на щурів та тарганів, а також на деяких людей. Як радіонукліди впливають на людину?

У 1913 році вчені знайшли спосіб відносно недорогого виробництва радію – хімічного елементу, що світиться у темряві. Порошок одразу ж став популярним. Підприємливі ділки почали додавати його скрізь: до фарби, кремів для рук, зубної пасти, шоколаду і напоїв. Про те, що радій – радіоактивний елемент, який викликає рак та смерть, тоді ніхто навіть не здогадувався. Натомість вважалося, що радій підвищує життєвий тонус організму і сприяє його омолодженню.

Кожного року японець Асусі Хосіно святкує свій другий день народження. У 1945 році він пережив ядерне бомбардування, що здійснили у Хіросімі американські військові. На його очах люди гинули у страшних муках, вони буквально зварилися живцем. З тих, хто вижив, шматками злазила шкіра. Та сам Хосіно дивом лишився неушкодженим.

Диявольський експеримент: як випробовують ядерну зброю на громадянах? 

Так само впливу радіації не підвладні пацюки та таргани. Генетики пояснюють цю аномалію особливістю будови хромосом цих істот. Хромосоми Хосіно також мутували.

Потрапляючи до живого організму, радіонукліди починають руйнувати здорові клітини. Також вони деформують структуру хромосом, через що у новонароджених дітей можуть виникати різні аномалії. Люди, які мешкають у місцях із підвищеним радіаційним фоном, мають більшу кількість мутацій.

Чому уряди різних країн замовчують проблеми із ядерними випробуваннями? – дивіться у відео.

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:
Останні новини
5 доказів того, що лінь – це добре
5 доказів того, що лінь – це добре

Думаєте, лінь – це погано? Аж ніяк! В історії є безліч випадків, коли саме бажання схитрувати та ухилитися від роботи, подарувало нам безліч винаходів. Без деяких із них ми не можемо уявити наше життя.

Найбільш дивні страхові випадки
Найбільш дивні страхові випадки

Кажуть, від помилок ніхто не застрахований – дурниці. Страхові компанії допоможуть передбачити найдивніші випадки. Які? – дивіться у матеріалі Загубленого Світу.

Як врятуватися у авіакатастрофі
Як врятуватися у авіакатастрофі

Лише один із 2,5 мільйонів авіарейсів потрапляє в аварію. Пасажирська авіація досі лишається найбезпечнішим видом транспорту. Утім, якщо літак невдало приземлився, у людей є лише півхвилини, щоб вибратися з лайнера.

Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини
Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини

Пригнічення сексуальних бажань призводить до хронічних хвороб, депресій, мігрені, зростання рівня агресії та розладу серцево-судинної системи.

Мікрохвильову піч винайшли завдяки шоколадці
Мікрохвильову піч винайшли завдяки шоколадці

Мікрохвильовка з'явилася на світ завдяки випадковому збігу обставин і солодощам. Про незамінну помічницю на кухні розповідає Загублений Світ.

Народні методи лікування раку: шкодять чи рятують?
Народні методи лікування раку: шкодять чи рятують?

Ліки від раку існують, а офіційна медицина приховує від нас правду? Італійський онколог заявив, що знає, чим просто вилікувати рак. Колеги називають його шарлатаном.