Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Путін шукає бібліотеку Івана Грозного: навіщо диктатору книжки московського царя, у якого на руках кров рідного сина?

Загублений світ
Путін шукає бібліотеку Івана Грозного: навіщо диктатору книжки московського царя, у якого на руках кров рідного сина?
Поширити в соціальних мережах:

Зібрання цих книжок не дає спокою російській владі…

Бібліотеку Івана Грозного більшість вважає міфічним зібранням книжок та документів. Її пошуки з перервами тривали кілька століть, тому існує думка, що бібліотека була втрачена чи схована Грозним. Проте відшукати її намагаються усі правителі росії. Наприклад, у 1933 році сталінські археологи два роки розкопували московські підземелля. Однак заволодіти текстами радянському вождю не вдалося.

«Так звану бібліотеку Івана Грозного намагалися відшукати геть усі російські царі. І путін – не виключення», - каже монах, неоязичник Сергій Небога.

Влітку 2022 року працівники Ермітажу влаштували розкопки на території заміської резиденції Івана Грозного. Археологи відкопали дві масивні колони викладенні із цегли. На переконання науковців, це залишки парадного входу до великої палати московського царя і тепер вони сподіваються відкопати його покої.

Але чому російська влада і путін особисто так жадає знайти втрачені книги? Справа у магії! Іван Грозний відомий не лише вбивством рідного сина, а й схибленістю на чорній магії. Вважається, що бібліотека Івана Грозного містила древні магічні манускрипти. І саме їх шукали усі правителі росії. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше