Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Психологічні схиблення на жінках: чому король африканської країни щороку вибирає собі нову дружину

Загублений світ
Психологічні схиблення на жінках: чому король африканської країни щороку вибирає собі нову дружину
Поширити в соціальних мережах:

Будь-якому хобі чи захопленню можна поставити діагноз...

Чоловіки найчастіше втрачають голову через жінок, але навіть схибленість на протилежній статі відрізняється у різних куточках світу. Наприклад, у деяких країнах вважаються нормою шлюбні традиції, які у нас з вами можуть викликати шок.

Королівство Есватіні, що на півдні Африки. Танець очерету.

Тут встановлені доволі жорсткі норми щодо моральної поведінки громадян. Виходити заміж або одружуватися у королівстві до 21 року тут категорично заборонено. Але разом з тим щовересня у них проходить дикунське, на думку європейців, національне свято - Танець очерету.

Близько 100 тис найкрасивіших дівчат збираються, аби взяти участь у тижневому танцювальному марафоні, а відбувається все це лише для однієї людини – їхнього короля. Серед кращих танцівниць щороку він вибирає нову королеву. Тому дружин у нього нараховується вже більше десятка. А його батько у такий спосіб обрав собі аж 70 дружин, мав 210 дітей та більше тисячі онуків, які і сьогодні займають всі ключові посади в державі.

У демократичних країнах таке і уявити важко. На відміну від екзотичної Африки для можновладців західних країн схибленість на жінках може обернутися справжнім жахіттям.

Грандіозний скандал Білла Клінтона, 1998 рік.

Президенту США Біллу Клінтону такі походеньки коштували процедури імпічменту та ганебного судового переслідування, адже в 16 американських штатах подружня зрада ще вважається злочином. 

Коли у пресі з’явилися подробиці любовного зв’язку Клінтона та 22-річної практикантки Білого дому Моніки Левінські увесь світ був шокований. Білл Клінтон тоді відкинув усі звинувачення, однак його заперечення лише погіршили ситуацію. Президенту наймогутнішої країни світу довелося вибачатися не лише про зраду дружині, але й за відверту брехню під присягою. А його кар’єрі наступив кінець.    

Цікаві факти з усього світу дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше