Як змінюється телебачення у воєнний час: інтерв’ю з Максимом Сухенком

Загублений світ Цікаво Актуально Більше про 2+2
Поширити в соціальних мережах:

Продюсер і ведучий програми «Загублений світ» на 2+2, новий сезон якого стартує 17 лютого, та марафону «Єдині новини» Максим Сухенко розповів про виклики під час війни, адаптацію до сучасних реалій та зміни запитів телеглядачів…

Продюсер і ведучий програми «Загублений світ» на 2+2, новий сезон якого стартує 17 лютого, та марафону «Єдині новини» Максим Сухенко розповів про виклики під час війни, адаптацію до сучасних реалій та зміни запитів телеглядачів…


Також він розкрив подробиці нових захопливих випусків: про унікальний політ рейсу 243 авіакомпанії «Алоха», який змінив історію цивільної авіації, про можливості сучасного туризму, як вижити у відкритому океані без зв’язку та провізії та відкриття племен Амазонки, які раніше не контактували з цивілізацією.


Чим новий сезон «Загубленого світу» відрізнятиметься від попередніх та в чому його ексклюзивність?


«До великої війни це був більше розважальний проєкт. Під час повномасштабного вторгнення ми змогли перезапустити його, показували тил під час війни, нашу спільну боротьбу, героїчні вчинки та здобутки українців у різних галузях. Зараз ми намагаємось знайти таку дуже дивну річ в наших реаліях, як «нормальність» під час війни. Після ознайомлення з ранковими новинами люди хочуть трохи відволіктися. От ми пропонуємо їм зануритися в пошуки себе в цьому буремному світі: що нас оточує, яке майбутнє будуємо та як впливаємо на світ».


«У нових випусках ми розкажемо про захопливі подорожі, операції з порятунку, про пошуки незвіданого, відкриття майбутнього та нові можливості туризму, про які раніше і мріяти було неможливо. Зараз космічний туризм став реальною історією. Так само як і глибоководний: можна замовити номер у підводному готелі. Життя не стоїть на місці, у світі ще багато незвіданого і ми будемо його розкривати, показувати історії неймовірних людей та процесів, які не може пояснити наука. Епоха великих відкриттів ще не закінчилася. І ці відкриття матимуть великий вплив на розвиток України після перемоги».

Максим Сухенко
Як змінилися запити телеглядача під час повномасштабної війни? Якому контенту зараз надають перевагу? 


«Глядач прагне  умовної нормалізації перегляду телебачення. Це означає, що зранку люди моніторять новини, щоб зрозуміти, що де сталося, як рухається фронт, перевіряють загрози. Якщо нічого надзвичайного не відбувається, то люди не хочуть жити в інформаційному полі війни 24/7, як це було на початку повномасштабного вторгнення. Вони протягом дня обирають нейтральний контент, розважальний, про що свідчать рейтинги. А ввечері глядач знову повертається до новинних блоків».


Як змінилися ви, як продюсер, як людина за цей час? 


«Про це краще запитати в людей, з якими я працюю. Мені здається, ми всі стали більше цінувати одне одного, команду, бо телебачення - це командна гра. Звичайно, ми переживаємо за кожного, підтримуємо… Для мене в пріоритеті зберегти людей».


Детальніше про знімальний процес програми «Загублений світ» та особисте бачення Максима Сухенка — читайте в ексклюзивному інтерв’ю на сторінках видання УНІАН.


Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше