Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Підлікувався і прийшов до мене з каблучками, які зробив з фольги»: трагічна історія кохання бійців АЗОВа

Загублений світ
«Підлікувався і прийшов до мене з каблучками, які зробив з фольги»: трагічна історія кохання бійців АЗОВа
Поширити в соціальних мережах:

Війна може будь-якої миті забрати життя…

У складні часи люди особливо потребують любові. Вона зцілює і лікує, замість страху дає надію і бажання жити далі, навіть якщо над головою падають бомби. Це добре усвідомили донецькі прикордонники Валерія та Андрій Карпиленки, які з 2014 року жили разом, а після 24 лютого стали на захисти рідного Маріуполя.

Після того, як росіяни взяли місто в облогу, Валерія з Андрієм опинилися у підземеллях Азовсталі, як і сотні інших людей. Проте закохані майже не бачилися, лише зрідка обмінювалися смс-ками. Вони служили у різних підрозділах, між якими були кілометри тунелів, а перехід – вкрай небезпечний. Тож, коли одного вечора Валерія побачила Андрія, у неї відібрало дар мови.

«Перша зустріч, якщо я не помиляюся, була якраз коли Андрій потрапив під обстріл і у нього було осколкове поранення – згадує Валерія – Прибіг зі шпиталю до мене вночі. Сказав вперше про те, що давай одружимося тут. Але це мене, напевно, тоді злякало. Трошки підлікувався і прийшов вже вдруге з каблучками, які він зробив з фольги і сказав, що ми тепер заручені. Це був найкоштовніший подарунок, який був у мене в житті».

Закохані одружилися 5 травня, а 7-го Андрія вже не стало. Валерія побула дружиною Андрія лише кілька днів. Він загинув, боронячи маріупольську незламну фортецю. Подробиці трагічної історії кохання бійців АЗОВа – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Пригоди Ваньки-окупанта на Київщині: вражаючий документальний проєкт за мотивами щоденників російських окупантів
Війна у кожен дім: росіянам приходитимуть повістки на могилізацію через смс, електронні листи та соціальні мережі
Щодня по пів тисячі рашистів віддають свої життя за амбіції бункерного діда: бойові втрати ворога станом на 5 грудня
Не «жест доброї волі», а «гарантії транзиту»: росіяни вигадали нове виправдання для майбутнього відведення військ із ЗАЕС
Вражають броньовані бункери, запуск на 360 градусів, налаштування таймера вибуху: переваги боєприпасів GLSDB
Читати більше