Підводні агенти інопланетян: дельфіни можуть мати знання, яких немає у людей, і шпигувати за нами

Загублений світ
Підводні агенти інопланетян: дельфіни можуть мати знання, яких немає у людей, і шпигувати за нами
Поширити в соціальних мережах:

Їх рівень IQ вищий за наш, а також…

Дельфіни – це одні з найрозумніших істот на нашій планеті. Вчені стверджують, що їхній рівень IQ перевищує середньостатистичний людський. Існують навіть припущення, що ці морські мешканці колись жили на суші, але з невідомих причин повернулися до водного способу життя.

Біологи вважають, що вони не просто плавають у воді, а їх спосіб життя у воді – це лише маскування. Суша займає лише 30% планети, все інше вкрите водою, і саме цю територію повністю контролює надрозумна інопланетна раса, вважають деякі дослідники.

«Вони дуже розумні, набагато розумніше, ніж ми можемо собі уявити», - каже про дельфінів професорка біології та океанологиня Діана Райс.

Прикидаючись привітними і веселими створіннями, дельфіни підбираються до людей, щоб шпигувати за ними. Вони можуть передавати зібрану інформацію в командний центр, що знаходиться або у космосі, або в іншому вимірі. Ця гіпотеза базується на спостереженнях і численних дослідженнях поведінки дельфінів.

Більш того, дослідники припускають, що такі шпигуни є не лише на Землі, але і на інших придатних для життя планетах. Наприклад, на Європі, супутнику Юпітера, можуть також існувати дельфіни-спостерігачі.

«Дельфіни з’явилися на Землі на кілька десятків мільйонів років раніше людей. Мозок у них великий і розвинений. Вони розуміють і знають історію цієї планети набагато краще, ніж ми. Тому, якщо ми зможемо зламати цей код, ми сподіваємося, що це дасть нам доступ до знань, яких ми раніше ніколи не мали», – розповів дослідник дельфінів Джек Кассевіц.

Ідея про дельфінів як надрозумних істот, які можуть шпигувати за людьми, звучить як з наукової фантастики, але хто знає, що ще може розкрити вивчення цих дивовижних морських створінь, враховуючи те, що в Японії нещодавно зловили дельфіна з … ногами!

Більше подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Забута історія: перший прапор України на Донбасі з’явився у 1918 році після війни УНР та більшовиків
Ракета «Нептун», яка потопила крейсер «Москва», тепер має нову потужністю та дальність
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b

Ця планета знаходиться за межами Сонячною системою…

Луцьк випередив Ілона Маска: перша українська електровантажівка підкорює ринок
Українська душа Донбасу: правда, яку приховують і яка нищівна для російської пропаганди
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві

А також розповість, звідки насправді походить традиція української державності…

Читати більше