82 роки при владі: світовий рекорд правління належить королю африканської країни Есватіні

Загублений світ
82 роки при владі: світовий рекорд правління належить королю африканської країни Есватіні
Поширити в соціальних мережах:

Звали його Собуза ІІ…

Есватіні, маленьке королівство в центральній Африці з населенням менше півтора мільйона, є унікальним за своєю історією правління. З 1986 року ним править король Мсваті ІІІ, а до нього країною керував його батько, король Собуза ІІ. Його правління тривало 82 роки, що є світовим рекордом! Ця стабільність в управлінні монархією стала важливим аспектом життя мешканців Есватіні.

«Люди люблять і поважають монархію. Це прекрасно! Бо ми всі працюємо на благо нашої країни», - вважає діючий король маленького африканського королівства.

Мсваті ІІІ продовжує традиції свого батька і зберігає багатовікову культуру своєї країни. А особливо він активно підтримує щорічний захід, відомий як «танок тростини». Це свято, яке закріплене навіть в Конституції Есватіні, проходить наприкінці серпня і збирає десятки тисяч незайманих дівчат з усієї країни.

Щороку молоді дівчата з’їжджаються до королівського села, щоб взяти участь у ритуальному танці. Це не лише велика честь, але й фінансова підтримка, адже кожна учасниця отримує з бюджету по 30 доларів, що для багатьох родин значна сума, адже люди живуть в Есватіні  за межею бідності. Проте, найголовнішою мотивацією для молодих жінок є можливість стати новою дружиною короля. Варто зазначити, що у Мсваті ІІІ вже є півтора десятка дружин! І всі вони живуть у розкошах…

Більше про це – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Lamborghini Veneno та Koenigsegg CCXR увійшли до рейтингу найдорожчих суперкарів у світі
Армія надводних дронів: як українці перетворили «дорогі іграшки» на реальну зброю?
Динозавр з острова Вайт: у Великій Британії відкрили новий вид динозавра, який жив 125 млн років тому
Жива риба в Мертвому морі: пророцтва про кінець світу почали збуватися
BMW з «Градом» у багажнику: як легендарну машину перетворили на грізну військову зброю
Забута історія: перший прапор України на Донбасі з’явився у 1918 році після війни УНР та більшовиків
Читати більше