НЛО чи боже творіння: в США люди стали свідками польоту янгола

Загублений світ
НЛО чи боже творіння: в США люди стали свідками польоту янгола
Поширити в соціальних мережах:

Янголи здавна вважаються представниками вищої форми життя…

У США мешканці округу Джексон в американському штаті Міннесота стали свідками дивовижного явища. В небі з'явився загадковий світлий об'єкт, який багато хто з очевидців назвав янголом. Цей випадок викликав чимало дискусій: чи могли це бути інопланетяни, або ж очевидці стали свідками божественного явища?

Янголи здавна вважаються представниками вищої форми життя. Їх часто описують як провісників важливих подій. Водночас інопланетні цивілізації також можуть взаємодіяти з людьми, залишаючи після себе різноманітні загадкові об'єкти.

Наприклад, на архівних фото, зроблених апаратами НАСА, дослідники знайшли зображення, які нагадують гігантського янгола. Вони впевнені, що це не може бути простим космічним пилом. Розміри об'єкта, за підрахунками експертів, перевищують мільйони кілометрів. Така складна геометрична фігура в космосі є надзвичайно рідкісним явищем.

У Міннесоті мешканці стали свідками схожого явища. Вони бачили в небі яскравий об'єкт з чіткими обрисами, схожими на фігуру янгола. Свідки поділилися своїми фото в соціальних мережах, викликавши масовий інтерес і обговорення. Деякі користувачі впевнені, що це було НЛО.

Чи є це явище божественним знаком або ж проявом інопланетного життя, залишається загадкою. Однак, народний артист України Анатолій Матвійчук впевнений – такі явища стають передвісниками якихось важливих, або страшних подій. І знає артист це з власного досвіду.

Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Доісторичний комп’ютер: як артефакт 2000 років тому міг робити те, що зараз під силу лише машинам NASA?
Історія кримських татар: як вони насправді з’явилися в Криму?
Історія кримських татар: як вони насправді з’явилися в Криму?

Кримські татари дуже різні між собою – це говорить про те, що…

Найдавніший корабель із коли-небудь знайдених у морі: в українських водах лежить судно часів Аристотеля
Кремль злякався нового Майдану: як в Грузії відреагували на новоприйнятий закон про «іноагентів»?
Косметичні тренди від українських брендів
Косметичні тренди від українських брендів

Українські бренди регулярно випускають перспективні новинки, які не поступаються аналогам іноземних виробників косметики…

Тривожний аудіозапис з МКС, який випадково потрапив у мережу, не на жарт налякав користувачів
Читати більше