Люди-кіборги: науковці в Сан-Дієго створили імплант для поєднання мозку з комп'ютером

Загублений світ
Люди-кіборги: науковці в Сан-Дієго створили імплант для поєднання мозку з комп'ютером
Поширити в соціальних мережах:

Така технологія відкриває нові можливості для медичної науки, але…

Науковці Каліфорнійського університету в Сан-Дієго зробили важливий крок у дослідженнях нейротехнологій. Вони створили мозковий імплант, який здатен зчитувати активність нейронів у глибоких структурах мозку. Це новаторський пристрій може стати першим кроком до об'єднання людського мозку з комп'ютером.

Така технологія відкриває нові можливості для медичної науки. Вона може допомогти у лікуванні багатьох неврологічних захворювань. Проте виникають і певні етичні питання. Чи можуть ці імпланти призвести до створення кіборгів – людей, поєднаних з машинами?

Дмитро Газда, співзасновник компанії «Esper Bionics», висловив свою думку з цього приводу. Він зазначив, що люди-кіборги можуть стати захистом від повстання машин. Адже такі люди все ще залишаються на стороні людства. Однак Газда визнає, що страх перед новими технологіями може бути сильним:

«Коли ти боїшся, в тебе є дві опції – ти можеш боятися і просто очікувати, або уявити собі, як має бути побудована система, щоб це було безпечно для людства, і будувати її в безпечний спосіб».

Експерименти зі створення андроїдів також мають важливу мету. Вони потрібні для того, щоб зрозуміти, як можна поєднати людину зі штучним інтелектом. Це допоможе в розробці безпечних та ефективних технологій.

Більше подробиць про це, а також про новітні технології створені українцями, які сьогодні вже підкорили світ, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Читати більше