Небезпечне м'ясо

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Улюблена багатьма з нас курятина містить антибіотики. Потрапляючи всередину нашого організму, ці препарати консервують наші тіла, викликають серцеві хвороби та рак.

Кілька років тому швейцарські науковці зробили шокуюче відкриття: тіла людей, які були поховані у 2000-х, практично не розкладаються. Трупи, які кілька років пролежали у домовинах, під час ексгумації виглядали немов живі. Виявляється, вся справа у якості м’яса, яке ми споживаємо.

Улюблена багатьма з нас курятина містить антибіотики. Потрапляючи всередину нашого організму разом з курятиною, антибіотики консервують наші тіла. А після смерті перетворюють нас на справжні єгипетські мумії.

Бройлерних курей годують гормонами росту, які можуть викликати ракові захворювання. Акселерацію та серцеві хвороби серед дітей деякі науковці також пояснюють вживанням штучно-вирощеного м’яса. Під час вживання такої їжі, організм дитини починає швидко рости. М’язи та зріст різко збільшуються і серце не витримує такого навантаження.

Про інші небезпеки штучно-вирощеного м’яса дивіться у Загубленому Світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
"Гарячка" у планети: які кліматичні зміни чекати?
"Гарячка" у планети: які кліматичні зміни чекати?

З кожним роком земна куля нагрівається все більші і більше. Та як клімат змінює наше життя?

В'язниці із привидами
В'язниці із привидами

Ви звикли думати, що в'язниця – це кам'яні мури, обнесені колючим дротом. Та у світі є інші види ув'язнень, про які ми навіть не здогадуємося. Деякі дослідники припускають, що уся наша планета – це велика виправна колонія.

Історії кохання за колючим дротом
Історії кохання за колючим дротом

Світ знає безліч разючих сюжетів кохання за колючим дротом. Хто із найлютіших злочинців знайшов за ґратами щастя?