14 11 2017

Небезпечне м'ясо

понеділок - п'ятниця
17
25

Загублений світ

Улюблена багатьма з нас курятина містить антибіотики. Потрапляючи всередину нашого організму, ці препарати консервують наші тіла, викликають серцеві хвороби та рак.

Кілька років тому швейцарські науковці зробили шокуюче відкриття: тіла людей, які були поховані у 2000-х, практично не розкладаються. Трупи, які кілька років пролежали у домовинах, під час ексгумації виглядали немов живі. Виявляється, вся справа у якості м’яса, яке ми споживаємо.

Улюблена багатьма з нас курятина містить антибіотики. Потрапляючи всередину нашого організму разом з курятиною, антибіотики консервують наші тіла. А після смерті перетворюють нас на справжні єгипетські мумії.

Бройлерних курей годують гормонами росту, які можуть викликати ракові захворювання. Акселерацію та серцеві хвороби серед дітей деякі науковці також пояснюють вживанням штучно-вирощеного м’яса. Під час вживання такої їжі, організм дитини починає швидко рости. М’язи та зріст різко збільшуються і серце не витримує такого навантаження.

Про інші небезпеки штучно-вирощеного м’яса дивіться у Загубленому Світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Золото не вибачає
Золото не вибачає

Золото всесильне. Та не завжди сила золота діє не завжди на користь людині. Недарма один з наймудріших народів остерігався жовтого металу. Про який секрет золота хотіли нас попередити далекі пращури?

Жага золота
Жага золота

Останнім часом ріст цін на благородний метал не припиняється. Такий ажіотаж викликала несподівана новина: існуючих запасів золота може не вистачити...

Прокляття жовтого металу
Прокляття жовтого металу

Цей дорогоцінний метал здатний змінити долю людини та навіть цілого народу. Невже прокляття золота і справді існує?