Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Небезпечне м'ясо

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Улюблена багатьма з нас курятина містить антибіотики. Потрапляючи всередину нашого організму, ці препарати консервують наші тіла, викликають серцеві хвороби та рак.

Кілька років тому швейцарські науковці зробили шокуюче відкриття: тіла людей, які були поховані у 2000-х, практично не розкладаються. Трупи, які кілька років пролежали у домовинах, під час ексгумації виглядали немов живі. Виявляється, вся справа у якості м’яса, яке ми споживаємо.

Улюблена багатьма з нас курятина містить антибіотики. Потрапляючи всередину нашого організму разом з курятиною, антибіотики консервують наші тіла. А після смерті перетворюють нас на справжні єгипетські мумії.

Бройлерних курей годують гормонами росту, які можуть викликати ракові захворювання. Акселерацію та серцеві хвороби серед дітей деякі науковці також пояснюють вживанням штучно-вирощеного м’яса. Під час вживання такої їжі, організм дитини починає швидко рости. М’язи та зріст різко збільшуються і серце не витримує такого навантаження.

Про інші небезпеки штучно-вирощеного м’яса дивіться у Загубленому Світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?

Доки одні тяжко працюють і лише мріють про багатство, іншим гроші падають просто з неба. Чи приносять щастя несподівані кошти?

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду
Норвезький музикант грає на інструментах з льоду

Крига, виявляється, може бути матеріалом для унікальних музичних інструментів. Із замерзлої води можна виготовити ксилофони та барабани.

Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей
Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей

Ми звикли думати, що багатії працюють більше, ніж інші люди, створюють новітні технології, генерують революційні ідеї і мають феноменальну інтуїцію, яка дозволяє успішно вкладати гроші. Та чи дійсно це так насправді?