Народні методи лікування раку: шкодять чи рятують?

Загублений світ
Поширити в соціальних мережах:

Ліки від раку існують, а офіційна медицина приховує від нас правду? Італійський онколог заявив, що знає, чим просто вилікувати рак. Колеги називають його шарлатаном.

Італійський онколог заявив, що рак – це наслідок грибкового захворювання і вилікувати його можна звичайною содою. Лужне середовище, мовляв, не сприятливе як для грибка, так і для злоякісних клітин. Факти твердять про інше. Принаймні кілька пацієнтів італійця померли від раку після того, як він заявив їм про те, що вони вилікувалися.

Це, утім, не зупиняє сотні тисяч людей відмовлятися від послуг офіційної медицини, яка допомагає вижити лише кожному другому, і шукати порятунку у альтернативних джерел.

Ще й сьогодні тисячі хворих вживають ракетне паливо як ліки. Невідомо як він впливає на злоякісні клітини, але точно відомо, що слизову оболонку стравоходу і шлунку гас просто знищує.Ще один альтернативний метод лікування – гриби. Використовують агарик, реіші, шиїтаке, майтаке. Наука підтверджує: гриби можуть допомогти. Як і на базі ще одного популярного елементу арсену (миш’яку).

Попри це, багато ліків від раку, які пройшли клінічні випробування, мають суто рослинну основу. Барвінок входить до великої кількості протиракових препаратів.Як показав експеримент, наявність куркуміну (входить до складу кореня куркуми. Барвник куркумін дає яскраво-жовтий колір і використовується як харчовий додаток з маркуванням E100) пришвидшує загибель ракових клітин і гальмує ріст пухлини. Проте самолікуванням займатися точно не варто. Навіть у помірних дозах той же барвінок чи куркума можуть виявитися смертельними.

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»
Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»

Нещодавно вчені реконструювали череп і зробили сенсаційну заяву…

Історії маленьких українців, які змінюють Україну та світ – у новому випуску «Загубленого світу»
Поєднував птахів і рептилій: вчені дослідили унікальні скам'янілості динозавра зі «скляною» шкірою
Читати більше