Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Можна побачити світло, темряву чи навіть потвор»: вчені пояснили, чому, вмираючи, у людини виникають видіння

Загублений світ
«Можна побачити світло, темряву чи навіть потвор»: вчені пояснили, чому, вмираючи, у людини виникають видіння
Поширити в соціальних мережах:

Проте, у світі з’являється все більше вчених, які вивчають феномен «життя після смерті»…

Феномен свідомості після смерті все більше цікавить не лише науковців світу, а й пересічних громадян. Згідно з опитуванням інституту Ґеллапа, 67% американців вірять у своє існування після смерті, а 28% англійців визнають реінкарнацію. Але скептики від науки стверджують, що усі посмертні видіння людей – це лише гра розуму, який вмирає.

«Під час перетискання артерій, які живлять мозок та під час припинення роботи серця, коли кров перестає поступати до головного мозку, створюється енергодифіцит. В результаті чого нервові клітини, які вмирають не одразу, ще продовжують функціонувати і зберігати певну інформацію. Проте вони вже пошкоджені і в процесі енергодифіциту формують аномальні явища психіки. Тобто з’являються певні видіння, людина може бачити світло, темряву або ж неймовірних потвор. Також можуть бути і спогади», - розповів генетик, доктор медичних наук Віктор Досенко.

Проте, не дивлячись на цілком обґрунтоване наукове пояснення, у світі з’являється все більше вчених, які вивчають феномен «життя після смерті». Неймовірно, але вже майже 20 років у США успішно діє асоціація терапії та дослідження попередніх життів. До неї входить понад сотня психіатрів із різних країн світу, а з моменту заснування асоціація задокументувала близько 25 тисяч свідоцтв посмертного досвіду. Такі цифри складно ігнорувати.

Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше