Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Мати Тереза була жорстокою жінкою, з вини якої у страшенних муках помирали люди: свідчення істориків

Загублений світ
Мати Тереза була жорстокою жінкою, з вини якої у страшенних муках помирали люди: свідчення істориків
Поширити в соціальних мережах:

Нині її відносять до лику святих…

У вересні 2016 року у Ватикані канонізували, тобто зарахували до лику святих католицьку черницю Агнес Бояджіу, більш відому як мати Тереза. Довгі десятиліття вона була заступницею сиріт, хворих і жебраків. Однак біографи святої, проаналізувавши факти її життя та свідчення близького оточення, дійшли шокуючого висновку – мати Тереза була злою та жорстокою жінкою, з вини якої у страшенних муках померли тисячі людей!

Виявляється, у відкритих нею по всьому світу центрах допомоги, тяжкохворих практично не лікували. Бо за правилами, встановленими Агнес Бояджіу, їм було категорично заборонено давати знеболюючі, через що люди мучилися від болю, корчилися і несамовито кричали. А санітарні умови таких центрів були жахливими.

«Жорстокість матері Терези вражала навіть представників злочинного світу. Наприклад, злочинець Джо Бруско, який був дружнім з матір’ю Терезою, говорив наступне: «якщо вона свята, то я - Ісус Христос». Це ж має про щось говорити», - зазначила релігієзнавиця Анастасія Федосєєва.

Виявляється, що є десятки фактів, які є свідченням її нелюдських і гріховних вчинків. Так, до рук істориків потрапили особисті листи матері Терези. Науковці просто жахнулися від їхнього змісту. Про що йдеться у листах? Більше про це – у сюжеті програми «Загублений світ»

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше